2019’da Popüler Olacak 5 Saç Rengi

Güzellik dünyamıza yeni renkler katan 2018 saç trendlerine veda etme vakti geldi. 2018’de pembeden bronde’a birçok farklı tonla hareketlenen saçlar yeni yılda hangi renklere bürünecek? 2019’da popüler olacak 5 saç rengini açıklıyoruz.

Jet Siyah

Siyah her sezon olduğu gibi 2019’un da favorilerinden. Meşhur cam saç trendi için de biçilmiş kaftan olan bu renk, açık tenlileri daha soluk göstereceğinden buğday ve esmer tenlerle daha uyumlu. Eğer ‘Bu renk benim rengim, mutlaka denemeliyim!’ diyorsanız makyaj rutininize bronzer adımını eklemeyi unutmayın.

Living Coral

Pantone tarafından 2019’un rengi olarak belirlenen Living Coral yani canlı mercan, yeni yılda saçlarda da favorilerden olacak. Bu sene Julia Roberts’tan Kylie Jenner’a birçok ünlünün de favorisi olan şeker pembe, 2019’da yerini daha sıcak ve daha parlak mercana bırakıyor.

Kirli Sarı

Sarı saçları sevenlerden ama saçlarını yıpratmak istemeyenelerdenseniz ya da hali hazırda sarışınsanız ve çok değişiklik istemiyorsanız 2019’un konforlu saç renklerinden kirli sarı tam size göre. Dipleri doğal tonlarda bırakabileceğiniz ve kalın balyajlarla hareketlendireceğiniz bu rengin alt tonunu kendi cilt renginize göre ayarlamayı unutmayın.

Bakır Balyaj

Koyu saç rengine hareket katmak ya da saç dokusunu bozmadan küçük bir yenilik isteyenler 2019’da bakır tonlu balyajların çekim alanına giriyor. Yoğun kestane ya da sıcak siyah saçları biraz daha açmak, ferahlatmak için başvuracağınız ilk renk bu kızıl-bakır alt tonlu renk yelpazesi olacak.

Kar Sarısı

Yeni yılın yeni favorilerinden, platinin beyaza göz kırpan bir tonu olan kar sarısı, seksapel dozu yüksek, çarpıcı ve havalı. Şaşırtıcı bir şekilde tüm ten renkleriyle uyum sağlayan kar sarısını daha etkileyici kılmak için beyaz highlightlarla boyut katın ve banyo rutininizden gümüş şampuanları eksik etmeyin.