Bella Hadid ve The Weeknd, Asi Siyahtan Yana

Geçtiğimiz günlerde 22. yaş gününü kutlayan Bella Hadid, The Weeknd ile romantik anlarına ara vermeden devam ediyor. Bir dargın bir barışık sürdürdükleri ilişkilerine dair en son güncellemeyi duyurmuştuk. Hatta The Weeknd’in Bella’nın 22. doğum günü için Instagram üzerinden yaptığı dijital serenada da yer vermiştik. Yeni nesil süper modelin ardı arkası kesilmeyen doğum günü kutlamalarında en son ve en tatlı kaçamağıysa, SoHo’daki ünlü makoroncu Ladurée oldu.

Moda dünyasının en çok takip edilen isimlerinden biri Bella. Nereye gitse, ne giyse, ne yapsa hep peşinde paparazziler var. Hal böyle olunca ister kız kardeşi Gigi olsun, ister yakın arkadaşı Kendall olsun, isterse de sevgilisi Abel olsun, birlikte görüntü verecekleri her zaman, uyum içinde olmaya dikkat ediyorlar.

Renk paleti oldukça geniş olan Bella, Abel’la birlikte olunca işini sağlama almış ve bu kez tercihini garantici siyahtan yana kullanmış. Bu vesileyle de ‘Doğum günü kızı siyah giymez’ diyenlere en stil sahibi cevabını vermiş oldu.