Beyaz ve Ötesi: Priyanka ve Diana Chopra

Geçtiğimiz haftalarda görkemlinin de ötesinde bir düğünle Nick Jonas ile dünya evine giren ünlü oyuncu Priyanka Chopra, düğünden sonra ilk kez New York sokaklarında görüldü. Vogue’un ilk dijital kapağına eşi Nick Jonas ile birbirinden romantik pozlar vererek bir ilke imza atan Priyanka Chopra geçtiğimiz gün New York sokaklarında ortaya çıktı! Üstelik eşlikçisi de vardı; sahiplendiği köpeği Diana Chopra.

Priyanka Chopra’nın köpeği Diana’nın kendi Instagram hesabı (@diariesofdiana) bile var desek? Diana’nın en miskin ev hallerinden tutun, New York sokaklarındaki diva yürüyüşlerine kadar binbir ruh haliyle karşımıza çıktığı Instagram hesabında, Priyanka’yla olan sıkı dostlukları da gözden kaçmıyor. Hatta sıkı dostlar, son zamanlarda uyumun dozunu biraz artırıp sokaklarda da stil rüzgarları estiriyor.

New York’un soğuk iklimini beyazlar içinde karşılayan Priyanka Chopra’nın stiline geldi sıra. Hindistan’da gerçekleşen düğününden sonra beyazın etkisinde kalacağını tahmin ediyorduk doğrusu. Wolford boğazlı kazağı, yumuşak kıvamlı Saks Potts ceketi, Mother jean’i, Stuart Weitzman bootie’leri, Andy Wolf gözlükleri ve Max Mara çantasıyla monokramatik bir görünüme imza atan başarılı oyuncunun şıklığının anahtarı beyaz ve ötesi!