Calvin Klein Jeans’in Birlik Çağrısı: Together in Denim

Cesur vizyonu ve minimal estetik anlayışıyla yaşam tarzı markası haline gelen Calvin Klein, gençliğe hitabesinde duyguları ateşleyici imajlar ve çarpıcı tasarımlar kullanarak ilham verici kampanyalar yaratmaya devam ediyor. Calvin Klein Jeans’in Sonbahar/Kış 2018-19 kampanyası “Together in Denim”i, markanın artistik direktörü Raf Simons farkıyla keşfedin.

Yeni neslin kutlaması olan yeni kampanyada, farklı etnik kültürlerden 36 farklı gencin ‘denim’ için bir araya geldiği bir dizi imge kampanyanın tonunu belirliyor. Çıkış yeri Antwerp olan gerçeküstü fotoğrafçı Willy Vanderperre’in objektifinden yansıyan Calvin Klein Jeans 2018-19 Sonbahar/Kış kampanyasının büyük resmi kendinden daha üstün bir şeyin parçası olmanın önemine dikkat çekiyor

Amerika’nın özgürlük değerlerinin ön planda olduğu, politik bir duruş sergilemekten asla çekinmeyen bir Calvin Klein Jeans var karşımızda. Raf Simons, gençliğin kolektif ruhunu savunurken aynı zamanda denimin evrensel dilini kullanarak demokratik bir yaklaşım da sergiliyor. ‘Trucker’ ceket ve tişört gibi arketiplerin kelime haznesini, gençlerin güncel ve dinamik diliyle geliştirerek modern sanat esinli bir kampanya çıkarıyor ortaya. Model kardeşler Kaia ve Presley Gerber’in yanı sıra marka elçileri Lulu Tenney, Fernando Albaladejo, Dylan Christensen ve Ernesto Cervantes’inin de boy gösterdiği kampanya için Simons, “Bu kampanyayla bugünün Amerika’sını temsil etmek ve CALVIN KLEIN JEANS’ın yeni yönünü özgünlük ve gençlikle bir araya getirmek istedik” diyor.