Cildinizi Şımartın: En Lüks 10 Bakım Kremi

Cildinizi şımartın derken şaka yapmıyoruz. Bu kremler bakım rutininize katacağınız birer mücevher niteliğinde. Siyah elmas, nadide orkideler ve 24K altın gibi ekstravagan içerikleriyle lüksü ve bilimi bir araya getiren bu ürünleri keşfettikten sonra bakım rafınızı gözden geçirebilirsiniz. 10 ünlü kozmetik markasının en lüks 10 kremini sizin için araştırdık.

Givenchy Le Soin Noir Cream

Listemize bir eşitlikle başlıyoruz. Givenchy’nin uygulandığında şeffaflaşan bu siyah kremi, cilde genç bir ışıltı veriyor, sıkılaştırıyor ve pürüzsüzleştiriyor.

Giorgio Armani Crema Nera Supreme Reviving Cream

Givenchy ile 14. ve 15. sırayı paylaşan Armani’nin bu kremi sınırlı üretim. Tüm yaşlanma belirtilerine karşı 360 derece bakım yapan krem geride yumuşak ve canlı bir dokunuş bırakıyor.

Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Energy Creme

Kadife dokunuşlu bu krem yaş aldıkça ortaya çıkan renk ve doku dengesizliği, elastikiyet kaybı gibi problemlerin önüne geçerken yüz kontürünü belirginleştiriyor.

YSL Or Rouge Crème

Zamana karşı kalkan oluşturan ve yaşlanmanın 11 belirtisine karşı savaşan bu kremin kalbinde sadece Fas’daki Atlas Dağlarından elde edilen ve elle toplanan safran çiçeği pistili var.

Amore Pacific Time Response Skin Reserve Crème

Yüksek dozda ve konsantre yumuşatıcı içeriklerle cildi derinlemesine nemlendiren bu krem, markanın özel Chrono-T Beauty Green Tea teknolojisiyle de cildin yaşlanmaya karşı gardını yükseltiyor.

Dior LOr de Vie La Creme

Dior ve Chateau d’Yquem’in iş birliğinden ortaya çıkan bu krem ultimum lüksü ve bilimi bir araya getiriyor. Cildi çevresel etkenlere karşı korurken yaşlanmayı yavaşlatmak istiyorsanız bu krem favorilerden.

Sisley Supremÿa Night Cream

Kuru ve çok kuru ciltlere ayrıca irite olmuş ve imdat çağrısı veren bölgeler için Sisley’in bu yoğun kremi yardıma koşuyor. Doğal yağlar ve hücre kalitesini artıran Sisley patentli Phyto-complex LC12 ile cildiniz daha konforlu ve sağlıklı.

Orogold 24K Nano Day Recovery kopya

Orogold’un 24K altın enfüzeli bu kremi tüm odağını cilt elastikiyetini sağlamaya veriyor. Kremin içeriğinde ayrıca cilde ekstra bakım yapan Sodium Hyaluronate, A vitamini ve deniz yosunu özleri var.

La Prairie Cellular Cream Platinum Rare

Yer yüzündeki en özel metallerden platinyumun ciltle bütünleşebilen yapısı sayesinde cilt DNA’sını koruma altına alan bu krem cildin nem rezervlerini sürekli yeniliyor, ve adeta zamanı geri alarak cildi gençleştirip tazeliyor.

Guerlain Orchidée Impériale Black Day Cream

Geldik listemizin en üst sırasına. Guerlain’ın Orchidée Impériale serisi zaten oldukça lüks ve güçlü bir cilt bakım serisiyken bu ailenin nadide Black Day Cream, Peru, And Dağlarında yetişen siyah orkideyle cilde eşsiz bir bakım sağlıyor. Günden güne yok olan kırışıklıklar, pürüzsüzleşen cilt dokusu ve belirginleşen hatların yanında bu krem cildin savunma sistemini de içten dışa destekliyor.