Dinlenmiş bir Cilt için Favori 7 Bakım Maskesi

Yoğun geçen bir gün ya da uykunuzu alamadığınız bir gece sonrası cildiniz ekstra bakıma ihtiyaç duyabilir. Cildinizin yorgunluğunu alacak, kaybettiklerini geri verecek ve şımartacak favori  7 maskeyi sizler için derledik.

Mustus Daily Harvest Energy Up Mask

İçeriğindeki kabak, havuç, greyfurt, portakal gibi turuncu bileşenlerle yoğun enerji veren bu maske ekstra yorgun ciltlerin yardımına koşuyor

Erborian Spray to Mask

Pratik bir uygulama mı istiyorsunuz? Ginseng ve nemlendirici, yatıştırıcı aktif maddeler içeren bu maske ciltte koruyucu bir tabaka oluşturarak bakım yapıyor. Kendisinden sadece birkaç fıs sıkmanız yeterli.

Belif First Aid Anti-Hangover Soothing Mask

Hassas, stresli ve yorgun cilde iyi gelen bu maske içeriğindeki papatya özleriyle cildi destekliyor ve yoğun geçen bir günün yüzde bıraktığı şişkinliği alıyor.

Kiehl’s Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Mask

Anında aydınlatan ve yorgun cilt görünümünü azaltan bu maskeyi dairesel hareketlerle durulayarak içeriğindeki kızılcık çekirdeklerini hassas bir peeling aracı olarak kullanabilirsiniz

Oozoo Face Energy Shot Mask Premium Black

Antioksidanlar, canlandırıcı ve sıkılaştırıcı özler içeren ve yapısında siyah inci ve siyah trüf gibi özel maddeler bulunduran bu maske tazeliğini korumak için maskeye uygulayacağınız bir enjektörde geliyor.

Origins GinZing™ SPF 40 Energy-Boosting Tinted Moisturizer

İçeriğindeki mucizevi ginseng ile cilde enerji veren maske aynı zamanda peel-off özelliğiyle cildi arındırıyor ve ekstra yumuşak bir dokunuş veriyor.

Lancôme Energie De Vie Overnight Recovery Sleeping Mask

Yatmadan önce biraz vaktiniz varsa Lancôme’un sabah uhyandığınızda şarj olmuş, canlanmış ve yumuşamış bir cilt veren bu gece maskesini mutlaka uygulayın.