Ekim Ayının Sağlıklısı: Six Senses Kadın Yoga Kampı

Ege’nin eşsiz doğasında misafirlerini ağırlayan Six Senses Kaplankaya, sağlıklı yaşam deneyimi sunan aktivitelerine devam ediyor. 1-5 Ekim tarihleri arasında dünyaca ünlü terapist Sandra Laznik tarafından Six Senses Kaplankaya’da Kadın Yoga Kampı – Sağlık Dönüşümü etkinliği düzenlenecek.

Beş gün boyunca Laznik’in profesyonel rehberliğinde gerçekleşecek bu özel vücut ve akıl programında pelvik bölgesine ve kalça kaslarının dengesine odaklanan egzersizler, sırt ve böbrek restorasyonu, vücut postürünü düzeltici bilimle destekleyen dersler, özgüven yogası ve sağlıklı bir metabolizmayla hormon dengesi için asırlık şifa teknikleri aracılığıyla uygulanan terapiler yer alacak.

Etkinliğe katılım gösterecek misafirler için, sağlık dönüşümü amacıyla gerçekleşecek kadın yoga kampı kapsamındaki dersler ve uygulamaların dahil olduğu bir konaklama programı da hazırlandı. Deniz manzaralı odalarda beş gece konaklama ve kahvaltı, Sandra Laznik’le beş günlük uygulamalı programı, 90 dakikalık iki adet Six Senses Spa terapisinin dahil olduğu program, ayrıcalıklı fiyatlarla Six Senses Kaplankaya misafirlerini bekliyor.

Kadın Yoga Kampı – Sağlık Dönüşümü etkinliği Sandra Laznik yönetiminde 1-5 Ekim tarihleri arasında Six Senses Kaplankaya’da gerçekleşecek.