Fondöten Kullanmayı Sevmeyenlerin Bile Bayılacağı 6 Ten Ürünü

Kimimiz makyajın tüm gücünden yararlansak da bazılarımız makyajda fondöten kullanmayı sevmeyebilir. İşte bu yazımızda, fondöten kullanmayı sevmeyenlerin bile bayılacağı 6 ten ürününe yer verdik!

Herkesin makyaj rutini birbirinden farklı olduğu gibi, kullanmayı sevdikleri ürünler de farklılık gösterebiliyor. Kimimiz makyaj bazları, fondötenler, transparan pudralarla porselen ten makyajı yapmayı severken, bir kısmımız da fondöten kullanmaktan mümkün olduğunca kaçınıyor. Durum böyleyken, fondöten kullanmayı sevmeyenlerin bile çok seveceği 6 ten ürününden bahsetmek istedik!

Maybelline New York Affinitone Fondöten

Hem incecik bir yapısı olup yüzde varlığı hissedilmeyen, hem de içerisindeki doğal renkli pigmentlerle iyi bir kapatıcılık sağlayan bir fondötene hiçbirimiz hayır diyemeyiz. Özellikle fondöten sürmeye alışkın olmayanların, ciltlerinde varlığını unutacakları Maybelline New York Affinitone fondöten, şimdi yenilenen formülü ile çok çok daha iyi bir sonuç veriyor. Doğal bitişi, kusursuz görünümü ve ince yapısı ile bu fondöten, listenin ilk başlarında yer almayı hak ediyor.

Lancôme Skin Feels Good

Eğer fondöten hissini cildinde fazla buluyorsan, hatta cildini kuruttuğunu ve zarar verdiğini düşünüyorsan, hem cilt kusursuzluklarını eşitleyecek hem de aynı anda bakım yapacak bir ten ürünü denemelisin. Lancôme’un Skin Feels Good renkli nemlendiricisi içerisindeki doğal minerallerle cildi nemlendirirken aynı zamanda renk eşitsizliklerini ve kusurları harika bir şekilde gizliyor. Cilde nemlendirici sürmüş gibi bir his verirken bir yandan da kusursuz bir görünüm sağlaması, hiç fondöten sevmeyenlerin bile çok hoşuna gidecek.

Urban Decay Naked Skin One & Done

Fondöten sevmeyenlere en çok hitap eden şey de çıplak ten hissi veren ten ürünleridir. Ciltte varlığı hissedilmeyen, aynaya bakıldığında varlığını belli etmeyen ten ürünleri arasında en sevdiklerimizden biri de Urban Decay’in Naked Skin One & Done cilt kusursuzlaştırıcısı. Esas amacı cilde bakım yapmak olan bu krem ürün bir yandan da cilt ren tonunu mükemmel bir şekilde eşitliyor ve tüm gün ciltte kalıyor. Sonuç olarak eşitlenmiş, sağlıklı ve canlı bir görünüm sağlıyor. En iyi tarafı ise hiçbir şey sürmemiş gibi hissettiriyor.

L’Oréal Paris Bonjour Nudista Aydınlık Veren Renkli Nemlendirici

“Yataktan çıktığım gibi” etkisini en doğal şekilde veren ten ürünlerinden biri de bu yaz L’Oréal Paris’in “Wake Up & Glow” ailesi ile birlikte tanıştığımız Bonjour Nudista aydınlık veren renkli nemlendiricisi. İncecik, yokmuş gibi yapısı gerçekten bir harika. İçerisindeki kayısı yağı, yeşil çay özü ve antioksidan özlerle cilde enerjik ve aydınlık bir etki veren bu renkli nemlendirici, gün boyu harika görünmek için ideal.

Garnier Mucizevi Cilt Kusursuzlaştırıcı BB Krem

Eğer ciltteki renk eşitsizliklerini doğal bir şekilde kapatmak, aynı zamanda cildini nemlendirmek ve aydınlık bir bitiş elde etmek istiyorsan, Garnier’in Mucizevi Cilt Kusursuzlaştırıcı BB Kremi tam sana göre. Bu BB krem ciltte çok doğal, yokmuş gibi bir etki bırakırken, aynı zamanda ışıltı veriyor, çizgileri gizliyor, UV ışınlarına karşı koruyor ve gün boyu nemli tutuyor.

YSL Beauty Touche Éclat All In One Glow Renkli Nemlendirici

Aydınlık bitişli, çok hafif yapılı aynı zamanda da kusurları doğal bir şekilde örten YSL Beauty Touche Éclat All In One Glow renkli nemlendirici, fondöten kullanmayı sevmeyenlerin favorilerinden. Orta kapatıcılık sağlayan bu renkli nemlendirici, enerjik ve aydınlık bir görünüm veriyor. Yağsız formülü ile yağlı ciltlerin bile çok severek kullanabileceği bu ten ürünü, ciltteki yokmuş hissi ile bizden tam puan alanlardan.