Garip Fabrika – 15

Garip Fabrika – 15
Sabah alarm sesiyle uyandım. Annemin dün bana verdiklerini giyerek hazırlandım. Topuklu ayakkabıya alışmam biraz zor oldu. Yavaş adımlarla mutfağa gittim. Yavaş yavaş ayaklarım alışıyordu yürümeye. Mutfak masasına güzel bir kahvaltı hazırladım. Bu kıyafetler içerisinde, kadın gibi kahvaltı hazırlamak çok hoşuma gitmişti. Saat 10a yaklaşıyordu. Hemen annemin odasına gittim ve saati bekledim. Tam 10’a geldiğinde ayaklarını yalamaya başladım. Çok hoş bir koku vardı. Parmaklarını emiyor, her tarafında dilimi dolaştırıyordum. Annem gözlerini açmıştı. Gülümseyerek.

A: Günaydın canım. Devam et.
B: Günaydın efendim.
A: Aferin aferin öğreniyorsun. Kalk bakayım sana. Dön şöyle etrafında.

Ben ayağa kalkmış etrafımda dönüyordum.

A: Yakışmış yakışmış. Güzel bir makyaj yaparız sana birazdan.
B: Siz nasıl isterseniz efendim.
A: Terliklerimi getir bakayım.

Ben topuklu terliklerini getirdim. Annemin önüne koydum ve diz çöktüm. Annem geceliğiyle kalktı, terliklerini giydi ve tasmamdan tutarak lavaboya doğru yürüdü. Ben peşinden yürüyordum dört ayak halinde. Gözlerim güzel ayaklarını takip ediyordu. Topuğunun bastığı yerdeki kıvrımları çok hoş duruyordu. Klozete oturdu ve küçük tuvaletini yaptı. İç çamaşırı yoktu geceliğinin içinde. İşini bitirdiğinde beni yanına çağırdı ve yalamamı emretti. Tuvalet kağıdı yerine önünü ben temizledim dilimle. Nedense hiç tiksinmeden bu emri yerine getirmiştim. Kendime şaşırdım doğrusu. Gerçi neden şaşırıyorsam bunca şeyden sonra.

A: Aferin köpek ne diyorsam ikiletmeden yapacaksın böyle.
B: Benim için şeref efendim.

Annem güldü ve elini yüzünü yıkadı. Tasmamı tutarak mutfağa gitti.

A: Evet başla bakalım hizmete. Kalkabilirsin.

Ben hemen kalktım ayağa ve önüne servis etmeye başladım. Tam karşısına oturuyordum ki.

A: Sanırım şuanda yanlış yere oturuyorsun. Ne dersin ?
B: Özür dilerim efendim.

Dememle beraber diz çöktüm hemen. Ayaklarının dibinde kafamı yere koydum.

A: Ayaklarıma burnunu yerleştir. Kahvaltım boyunca içine çekeceksin kokumu.

Ben hemen burnumu parmak aralarına yerleştirdim terlik uçlarından ve derin derin nefes alarak kokladım. Çok hoş bir kokuydu. Beynimi ele geçiriyordu.

A: Babanın beyni bu kokuyla bana esir oldu. Seninde olcak.
B: Çok güzel efendim.
A: Beynin karşı koyamıyacak artık. 

Ben koklamaya devam ettim. Annem kahvaltısını yapıyordu. Kahvaltıyı bitirdiğinde ayağa kalktı.

A: Sende kahvaltını yap, yediklerini topla. 10 dk sonra yatak odasında senin için bıraktığım şeyi giy. Türk kahvemi getir sonra salona.
B: Emredersiniz efendim.

Ben hemen kahvaltı yapmaya başladım. Kalanları yedim. Annem odasına geçti, ordanda salona geçti. Topuk seslerinden anlayabiliyordum. Yediklerimi toplayarak yatak odasına gittim. Yatağın üstünde hizmetçi kıyafeti vardı. Ancak oldukça kısaydı. Az bir şey öne eğilsem tangam direk açığa çıkıyordu. Giyindim ve mutfağa geçtim. Kahveyi hazırladım, güzel bir sunumla salona götürdüm. Annem televizyon izliyordu. Önüne sehpa koydum ve tepsiyi sehpaya koydum.

A: Aferin. Güzel hazırlamışsın. Ayaklarımı yala şimdi.
B: Teşekkür ederim efendim sizin için. Hemen efendim.

Ayaklarını koltuğa uzatmıştı. Kahvesini içerken uzun bir süre ayaklarını yaladım ve emdim.

A: Kıyafet yakışmış. Bunun hakkını verelim ama demi. Güzel bir süpürge aç sonra da ütü yapacaksın. Yerde tek bir kırıntı görürsem götünü çok fena sikerim haberin olsun. Bunu biliyorsun gerçi hahahaha. Başla şimdi.
B: Emredersiniz efendim.

Ben hemen kalktım. Topuklu ayakkabılar üzerinde süpürge yaptım evin her köşesini. Daha sonra çamaşırların ütüsünü yaptım. Kendimi tam ev kadını gibi hissediyordum. Annemin yanına gittiğimde salonda olmadığını gördüm. Odasına doğru yöneldim ve kapıyı tıklattım.

A: İçeri geç. Ben gel diyince burda ol.
B: Tamam efendim.

Salona geçmiş dinleniyordum. Annemin sesiyle kendime geldim ve odasına doğru yürüdüm. Dört ayak üstünde kapıya geldim. Annem altına siyah deri tayt, üzerine siyah sütyen ve siyah ince topuklu ayakkabı giymişti. Önünde ise kocaman bir siyah strapon sallanıyordu.

A: Ödül zamanı. Bana böyle hizmet ettiğin sürece seni güzel güzel ödüllendircem köpek.
B: Teşekkür ederim efendim.

Annem beni yanına çağırdı parmağıyla. Tasmamdan tuttu ve kafamı bastırarak straponu boğazıma kadar soktu.

A: Güzelce yala ki daha az acı, daha çok zevk al.

Ben sanki gerçek penis yalar gibi yalıyordum. Annem daha sonra boynumdan tutarak yatağa yüzüstü yatırdı beni. Deliğimdeki tıkacı çıkartıp, deliğime tükürdü ve straponu deliğime yerleştirdi. Çok zorlanmadan içine girdi kafası. Ancak devamı yine zorluyordu. Annem hizmetçi kıyafetleri içinde oğlunu sikiyordu. Ben inleye inleye dikilmeye devam ederken annem popomu tokatlamaya başlamıştı. 

A: Bekaret kemerini çıkartmamı ister misin?
B: Siz daha iyi biliyorsunuz efendim. İsterseniz çıkarabiliriz.
A: Aferin seni denemiştim. Senin fikrinin bir önemi yok bundan sonra. Şimdi çıkartmana izin vericem hadi iyisin.
B: Teşekkür ederim efendim.

Annem beni sırt üstü yatirdi ve içimden çıkmadı. Bacaklarım annemin omzundaydı. Bekaret kemerimi söktü ancak sünmüştü penisim. İçimde gidip gelmesiyle çok sürmeden dikelmeye başladı. İçinde bulunduğum bu durum beni heyecanlandırıyordu. Annem bir yandan beni sikiyor, bir yandan penisimi sıvazlıyordu.

A: Bu babanınkine çekmemiş. Acaba kime çekmiş. Fena değil çünkü.
B: Bilmiyorum efendim.

Annem daha sonra içimden çıktı. Topuklu ayakkabılarını çıkarttı ve penisimi ayaklarının arasına aldı.

A: Ben sana söyleyene kadar boşalmayacaksın. Eğer boşalırsan hepsini sana yutturur, o yumurtalıklarını tekme manyağı yaparım.

Ben kafamı sallamıştım. Annem sıcacık, pamuk gibi  ayaklarının arasına aldı penisimi. Ayakları gel git yapıyordu ama buna bir insanın dayanması çok zordu ki.

B: Efendim nolur boşalmama izin verim. Çok zor.
A: Hayır. Sözüm söz.

Biraz süre geçti ve ben çok fazla dayanamadım, titreyerek ayaklarının üstüne boşaldım.

A: Aptal sana boşalma demedim mi ha?

Annem yumurtalıklarımı eliyle sıkmaya başladı. Ben bağırdım biraz. Annem toplarımı bırakarak ayaklarını bana uzattı ve temizlememi emretti. Ben kendi spermlerimi annemin ayaklarının üstünden yalayarak yuttum. Annem beni dün ki pozisyonuma bağladı daha sonra. Ellerim sabitlenmişti.

A: Sana tekmeleyeceğimi söylemiştim.

Annem bunu demesiyle yumurtalıklarıma diz darbesi geçirdi. Daha sonra ayaklarıyla tekmeler attı. Ard arda saydırdığı an en can alıcı andı. Acıdan gözümden yaş gelmişti. Annem popoma okkalı bir tokat attı ve göt deliğime straponu yerleştirdi. İçimde gidip gelmeye başladı. Ben inliyordum. Vücudumdaki acı yerini zevke bırakmıştı. Penisim tekrar dikelmişti. Annem içimde gidip gelirken penisimi de tuttu ve eliyle sıvazlıyordu bir yandan. Daha sonra kafamı bastırdı yatağa ve ayağının tekini kafama bastırdı. İçimde gidip gelmeye devam ediyordu. Ayağıyla yanağıma tokat atıyordu, eziyordu. Ayaklarında ki o muhteşem kokuya kaptırmıştım kendimi. Dilimle ulaşmaya çalışıyordum ayaklarına. Annem anlamış olacak ki dudaklarımın yanına doğru getirdi ayağını ve sikmeye devam etti.  Ben ayağını yalamaya başladım. Öpüyor, köklüyor, yalıyordum. Annem daha sonra içimden çıktı. Dolaptan farklı bir strapon çıkardı. Takılı olan straponuda kenara fırlattı. Deri taytı çıkardı ve yatağa uzandı. Muhteşem vücudu ile karşımdaydı. Kafamı tutarak önüne yapıştırdı ve yalatmaya başladı. Kendini arkaya bıraktı ve tasmama asılarak beni kontrol etti. Susamış gibi yalıyordum annemin nefesleri sıklaşmıştı. Daha sonra, az önce dolaptan çıkardığı straponu ağzıma sokarak ıslattı. Kafamın arkasından straponu bağladı ve ağzımın önünde strapon sallanıyordu. Straponu çekerek içine yerleştirdi. Kafamı saçımdan tutarak ileri geri götürdü ve straponu içine aldı. Kendini tekrar geriye bıraktı ve iş bana kalmıştı. Ben kafamı ileri geri yaparak annemin içine sokuyordum straponu. Annem inliyordu karşımda. Ellerim bağlı halde bunu yapmak baya yorsa da uzun bir süre böyle devam ettim. Daha sonra ellerimi çözdü ve hizmetçi kıyafetini çıkardı üstümden. Ellerimi tutarak yatağın başlığına bağladı beni. Sırt üstü yatıyordum. Annem strapona doğru oturdu ve içine aldı. Köküne kadar aldığında kalçaları yüzüme deyiyordu. Annem yavaş yavaş kalkıp oturduktan sonra hızlandı ve zıplamaya başladı. Her oturuşunda suradıma inanılmaz bir baskı oluyordu. Kalkıp inişlerinde sanki suradımı kalçalarıyla tokatlıyordu. Ben artık gözlerimi kapatmış anneme zevk vermek için kafamı güçlü tutmaya çalışıyordum. Canım çok yanıyordu.

Tam bu sırada penisimde ıslaklık hissettim. Annem kafamda oturup kalkarken uzanarak penisimi ağzına almıştı. Zaten bu görüntü karşısında etkilenmeyen olmaz diye düşünüyorum. Penisimi öyle bir emiyordu ki içim çekiliyordu. Şaka gibiydi annem penisimi ağzına almıştı. Bir yandan inliyor bir yandan penisimi emiyordu. Hafif öne kalkarak suradıma baktı.

A: İçime girmek ister misin köpek?

Ben susmuş gözlerimle anneme bakıyordum.

A: Bir şey sordum aptal.

Ben kafamı salladım isterim anlamında.

A: Bunu haketmen gerek. Bana itaatinle seni ödüllendiririm.
B: Kafamı salladım evet anlamında.

Annem sonra tekrar oturdu ve kalçalarını indirip kaldırmaya devam etti. Penisim tekrar annemin ağzındaydı. Annem çok dayanamadan boşaldı. Akan zevk suları suradıma kadar gelmişti. Annem köküne kadar oturdu kafama ve penisimi yalamaya devam etti. Ben de daha fazla dayanamadım ve annemin ağzına patladım. Annem iliğime kadar kuruttu. Daha sonra kafamdan kalktı. Ağzıma takılı olan straponu çıkardı ve eliyle çenemi sıkarak ağzımı açtı. Boşaldığım spermleri ağzıma bıraktı tükürükle beraber. Hiç birini yutmamış meğer. Hepsini bana yutturdu. Daha sonra kalktı.

A: Ben duşa gircem. Benden sonra sen gir. Alışverişe çıkçaz. Efendine bişeyler almak istersin belki.
B: Seve seve efendim. Ne isterseniz.

Maaşım nasıl olsa iyi durumdaydı. Ne isterse alabilirdim. Annem duşa girdi, bende odayı toparladım. Odama gitmiştim. Annemin çıktığını duydum.

A: Özgün duşa gir hemen. Hazırlanıyorum bende.
B: Tamam efendim.

Ben üstümdekileri çıkardım ve rahat bir duş aldım. Biraz vakit geçirdim duşun altinda. Daha sonra suyu kapattım ve duştan çıktım.