Heyecanlı Bekleyiş Bitti: Fenty Beauty Artık Türkiye’de

O bir şarkıcı, sanatçı, oyuncu, tasarımcı ve aynı zamanda da stil ve yeni nesil güzellik ikonu: Rihanna. İkonik ismin ikonik markası Fenty Beauty, tüm dünyada kozmetik sektörüne yeni bir bakış katarken makyaj tutkunlarının da kalp atışlarını yükseltmişti. Birçok makyaj artisti ve güzellik gurusundan da tam not alan bu ürün ailesi artık Türkiye’de

“Her zaman aynı olmak zorunda değilsiniz.” mottosuyla yola çıkan Fenty Beauty, tüm kadınların bireysel güzelliğini kutluyor. Yeni oluşturulan bir kozmetik markasından beklenmeyecek şekilde tam 40 fondöten tonuyla kozmetik dünyasına sağlam bir adım atan Rihanna, her alanda olduğu gibi sektöre yön vermeye kararlı. Köklü markalar da yıldızın izinden giderek daha detaylı ve çeşitli renk skalaları hazırlamaya başladılar bile! Birbirinden çeşitli ve cesur renk tonlarıyla hayranlarını buluşturan Fenty Beauty, ten rengi ayırmaksızın her kültürden ve ırktan tüm kadınları güzellik dünyasına dahil etmeyi amaçlıyor. Bu uğurda tasarlanan kampanyaların temel mesajı da çeşitlilik üzerine kurulu. “Kadınların markayla bütünleşmesi çok önemliydi” diyen Rihanna, Time’a verdiği röportajda Fenty Beauty’nin her aşamasında söz sahibi olduğunu da belirtmeden geçmiyor.

Renkleri ve duruşlarıyla çok konuşulan Fenty Beauty ürünleri, ambalajlarıyla da oldukça etkileyici. Bal peteğinden yola öıkarak hazırlanan bu şık ve kullanışlı ürünlerden yüz stickleri mıknatıs özelliğiyle birbirine tutunuyor, taşıma ve kullanım konforu sağlıyor.

Altın rengi highlighter’ıyla Fenty Beauty’nin ilk sinyallerini veren Rihanna, artık Türkiye’ye de adım attı. 36 farklı Sephora mağazasından ulaşabileceğiniz Fenty ailesiyle güzelliğiniz artık evrensel bir boyut kazanacak. İtiraf edelim hepimiz Trophy Wife’ı denemeyi uzun zamandır bekliyorduk ve artık heyecanlı bekleyiş sona erdi!