H&M’İN PARFÜM GARDIROBU

H&M parfüm gardırobu; The Singles, The Reveires ve The Essences isimli üç ayrı grup ve yirmibeş parfümden oluşuyor.

H&M üç farklı gruba ayrılan ve 25 farklı kokudan oluşan yeni parfüm koleksiyonunu, dünyanın önde gelen parfüm evlerinden biri olan Givaudan iş birliğiyle oluşturdu.

H&M parfüm koleksiyonu, herkesin kendine özgü kokusunu bulması için çok çeşitli, kaliteli ve uygun fiyatlı geniş bir yelpazede sunuluyor. Kokuların her biri, dünyanın önde gelen parfüm evlerinden biri olan Givaudan’dan Olivier Pescheux ve Nisrine Grillie ile H&M Ekibi ortaklığıyla tasarlandı. Pescheux, dünyaca ünlü ve ödüllü bir parfümcü, Grillie ise parfüm dünyasında genç bir yükselen yıldız.

”Tek parça kokulardan çağdaş karışımlara ve değerli içeriklerin kökenini vurgulayan daha nüanslı parfümlere kadar yüksek kaliteli malzemeler üzerine yoğunlaştık. Bu heyecan verici parfüm koleksiyonu için H&M ve ekip arkadaşım Nesrine ile birlikte çalışmak gurur verici.” diyor Olivier Pescheux.

The Singles grubu vanilya, çikolata gibi on farklı kokudan oluşuyor. Eau de toilette ve vücut spreyinden oluşan The Reveries, size bir hikaye anlatan veya bir duygu hissettiren Freewheeling, Sparks Will Fly ve Above the Clouds gibi isimlerden oluşan on farklı koku karışımına sahip. The Essences ise daha nüanslı ve karışık beş farklı parfümü kapsıyor. Sandal ağacı, paçuli veya gül gibi yüksek kalitede malzemelerden oluşan Eau de Parfum, roll-on parfüm yağı küçük çanta boylarında sunuluyor.