Işıltı Gurusu: Favori 6 Likit Highlighter

Yeni nesil güzelliğin olmazsa olmazı highlighterlar likit formüllere bürünerek daha doğal, pratik ve çok kullanımlı bir hal alıyor. Sadece aydınlatıcı olarak değil, fondöteninize karıştırarak ışıltılı ve hafif bir cilt makyajı elde etmenizi de sağlayan bu ürünler sezon makyajının favorilerinden. Pudra ürünlerin cilde kattığı ekstra dokuyu elimine eden likit aydınlatıcıları, eğer üç boyutlu bir parlaklıktan hoşlanıyorsanız toz highlighterınıza baz olarak da kullanabilirsiniz. Sizi birer ışıltı gurusuna dönüştürecek favori 6 likit highlighter’ı seçtik.

Marc Jacobs Dew Drops Coconut Gel Highlighter
Marc Jacobs’ın kısa sürede favoriler arasına giren bu ürünü cilde genç, sağlıklı bir ışıltı verirken içeriğindeki hindistancevizi ve provitamin B5 ile de cildinize bakım yapıyor.

Urban Decay Naked Skin Highlighting Fluid
Aplikatörüyle kolay bir uygulama sağlayan bu ürün cildinde doğal, abartısız ama farkedilir bir ışıltın arayanların gözdelerinden. Ürünün Aura rengi ise favorimiz.

Cover Fx Custom Enhancer Drops
Makyajında tanrıça ışıltısını ve metalik bitişli ciltleri sevenlerdenseniz Cover Fx’in Custom Enhancer Drops serisi tüm sorularınızın cevabı olacak.

NARS Illuminator Copacabana
Cilde optimum miktarda ışıltı ve parlaklık veren bu aydınlatıcı ciltte sağlıklı bir yansıma için birebir. Highlighterın renk yelpazesinde NARS’ın ünlü allık rengi ‘Orgasm’ın da olduğunu belirtelim.

Benefit High Beam Satiny-Pink Liquid Highlighter
Klasiklerden olan Benefit High Beam içeriğindeki mikro simlerle cilde ışıltı veriyor. Bu ürünün favorilerimizden olmasını sağlayan bir diğer özelliği de saten pembe tonu.

Maybelline FaceStudio Master Strobing Liquid Illuminating Highlighter
İçeriğindeki mikro inci taneleriyle ılsak bir cilt efekti veren ve cilde boyut katan bu aydınlatıcı, uygun fiyatıyla da gönülleri kazanıyor!