Kendall Jenner’ı New York Moda Haftası’nda Niye Hiç Görmedik?

Ağustos ayının ortalarında modellik hakkında yaptığı “Bir sezona otuz defile sığdıran o kızlardan asla olmadım, olmayacağım!” açıklamasıyla büyük bir tartışma yaratan Kendall Jenner, podyum diyetine devam ediyor. New York City’de olmasına rağmen hiçbir defilede boy göstermeyen süpermodel, dün sabah Paris’e giderek New York Moda Haftası defterini kapattığını da kanıtlamış oldu.

Longchamp şovunda, pistte olmak yerine, front-row’da yer almayı tercih eden Kendall verdiği bir demeçte, “Her zaman biraz farklı olmak iyidir. Bir şeylerin diğer tarafında olmak oldukça eğlenceli. Bu çılgınlığın öteki tarafında olmaktan aslında bundan zevk alıyorum. Yeni koleksiyonları izlemeyi de çok seviyorum” dedi. Ayrıca moda haftalarındaki endişesine de değindi. “Kendimi sakin tutmaya çalışıyorum. Zaman zaman panik atak geçiriyorum, o yüzden sakinleşip ve kendimle baş başa olmak iyi geliyor” dedi.

22 yaşındaki yeni nesil süpermodeli, moda ayının geri kalanında Londra, Milano veya Paris’te görebilecek miyiz bilmiyoruz. En son Milano’da gerçekleşen Versace 2019 İlkbahar/Yaz defilesiyle podyumlara geri dönen Jenner, bakalım bu kez, podyum diyetini hangi marka için bozacak? Heyecanla bekliyoruz!