Kim Kardashian, David LaChappelle’in Objektifi Karşısında

KKW Beauty’nin patroniçesi Kim Kardashian yeni ürünleri ve yine ses getiren fotoğraf kareleriyle karşımızda. KKW Beauty ailesine katılacak toz ve pressed pigmentlerini duyuran Kim, ürünlerin tanıtımı için ikonik fotoğrafçı David LaChappelle’in objektifi karşısına geçti.

Hayranlarına ‘Kim Kardashian geri döndü!’ dedirten fotoğraf karesi KKW Beauty’nin en cüretkar tanıtımlarından biri. Highlighter’lar için tüm vücudunu simle kaplayan, parfüm şişesi içinse meşhur kıvrımlarının kalıbını kullanan Kim, bu kampanyayla da bizi şaşırtmayı başardı. Ancak fotoğraftaki aykırılık bu sefer Kim’in vücudu değil bakışlarıyla alakalı, çünkü Bayan West’in bakışları her ne kadar kamera ile buluşsa da yansıması için aynı şeyi söyleyemeyeceğiz. David LaChappelle’nin kurduğu bu fotoğraf strüktürü hayranlar arasında hem tartışma yarattı hem de oldukça beğenildi.

Kardashian’ın iddialı karelerinde kullanılan renkler ise pressed aileden mor ve toz ailesinden mavi. Flashing Lights isimli 7 toz ve 7 pressed, toplam 14 farklı mücevher tonundan oluşan koleksiyon bakışlara farklı bir boyut ve derinlik katmak için tasarlanmış.

19 ekimde satışa sunulacak koleksiyon için Kim oldukça heyecanlı! Ses getiren bir kampanya ve sezonun hit renklerinden oluşan bir far ailesiyle Kim Kardashian yine hedefi tam onikiden vuruyor.