Kim Kardashian & Kylie Jenner İş Birliğinde İkinci Raund

Kylie Jenner, Kylie Cosmetics ile Forbes kapağında yer almış ve tarihin en genç milyarderi unvanına sahip ultra başarılı bir iş kadını. Ablası Kim Kardashian’ın güzellik markası KKW Beauty de Kylie’nin şirketi gibi hızla yükselişte. Bu iki kozmetik devi, senenin başında Kim’in makyaj tarzından ilham alan 4 nude tonluk bir ruj serisiyle ilk iş birliklerini gerçekleştirmişti. Şimdiyse sıra ikinci rauntta.

Ağustos ayında hayranlarını ‘Kim’le ikinci bir birlikteliğe ne dersiniz?’ sorusuyla meraklandıran Kylie’nin bu ipucu gerçeğe dönüşüyor. KKW x Kylie Part 2 ismiyle çıkacak olan koleksiyonun kampanya görüntüleri yayınlandı bile. İlk iş birliğindeki gibi nude renklerin ağırlıkta olduğu çekimlerde bu kez renk yelpazesi daha sıcak alt notalara göz kırpıyor. Tarçınların ve bronz tınların ağırlıkta olduğu, sonbahar esintileri yayan renk skalası oldukça gizemli ve etkileyici. Koleksiyon içeriğiyle alakalı henüz net bir bilgi gelmese de, paylaşılan fotoğraflara göre bizi oldukça kapsamlı bir ürün ailesi bekliyor. Black Friday’de yani 23 Kasım’da satışa sunulacak koleksiyon için hayranlar oldukça heyecanlı.

Ancak makyaj meraklılarını bekleyen ürünler sadece bunlarla sınırlı değil. Abla-kardeş bu kez oyuna güçlü bir elle giriyor. Birkaç gün sonra Kylie, Kylie Cosmetics imzasıyla yılbaşına özel Holiday Collection’ını sevenleriyle buluşturacak.

Kim de yine 23 Kasım’da satışa sunacağı Glam Bible Smokey Vol1 isimli yeni bir makyaj koleksiyonuyla karşımıza çıkacak. Kardashian-Jenner fanları ve güzellik meraklıları sıkı dursun, çünkü önümüzdeki haftalarda kozmetik dünyasını bu iki güzellik gurusu domine etmeye hazırlanıyor.