Kim Kardashian’ın Çiçek Açan Güzelliği: Cherry Blossom Collection

Kim Kardashian kardeşi Kylie’den sonra yeni güzellik gurumuz. Sahibi olduğu KKW Beauty ailesini yavaş yavaş genişleten güzel yıldız markasının yeni koleksiyonunu duyurdu: Cherry Blossom.

Bronz ve böğürtlen tonların hakim olduğu 10 tondan oluşan far paleti, 3 allık- ki bunlar KKW Beauty’nin ilk allıkları-, 8 ruj ve 3 dudak kaleminden oluşan koleksiyonu Kim Kardashian ‘Bu pembe çiçeklerle bezeli ağaçlara olan aşkımdan ilham aldım.’ sözleriyle anlattı. Başarılı yıldız kızı Chicago’nun bebek duşunu da pembe kiraz çiçeği temasıyla düzenlemişti.

Koleksiyonun ilk ipucunu, kiraz çiçekli mayosuyla Chicago’nun fotoğrafını paylaşarak veren Bayan West, başlığa da ‘My Cherry Blossom Baby’ notunu düştü. Bu gönderinin hemen ardından, yeni ürün ailesinin gerçek tanıtım fotoğrafları da elbette gecikmedi.

Söz konusu KKW Beauty olunca Kim, ekstravaganlıktan asla şaşmıyor. Highlighter tanıtımı için tüm vücudunu metalik bir dokuyla kaplayan ortanca Kardashian, Cherry Blossom koleksiyonu için bu kez de vücudunu kiraz çiçekleriyle donatmış. Koleksiyonun temasına hakim olan böğürtlen tonlarıyla makyajını tamamlayan Kim Kardashian West’in saçları ise ultra uzun ve doğal dokulu bırakılmış.

Görünen o ki mevsimler, Cherry Blossom koleksiyonuyla Kim Kardashian’a işlemiyor. Sonbahara yavaş yavaş adım atsak da, Kim Kardashian güzelliğinizde kiraz çiçekleri açtırmaya kararlı.