Kış Güneşi: Yüz için En İyi 6 Güneş Koruyucu

Yaz bitti diye güneş korumanızdan vazgeçmeyin. Güneş’in zararlı etkilerine karşı savunmasız olan cildinize her zaman koruyucu bir kalkan gerekiyor. Yaşlanma belirtileri ve cilt lekelerinin ortaya çıkmasını kolaylaştıran UVA-UVB ışınlarına karşı mücadelede cildinizi kış güneşinden koruyacak en iyi  6 ürünü bir araya getirdik.

Clarins UV 50 Day Screen Multi-Protection

Görünmez formülü ciltte ultra ince ama koruyucu bir tabaka oluşruran bu ürün serbest radikallere ve zararlı ışınlara karşı cildi koruyarak yaşlanma belirtilerini ve lekeleri engelliyor.

Shiseido Urban Environment Tinted UV Protector

Shiseido’nun bu ürünü cildinizi güneş ışınlarına karşı korurken makyaj yapmak istemediğiniz günlerde hafif kapatıcı özelliğiyle yardımınıza koşuyor, üstelik 3 farklı rengi mevcut!

Dr. Andrew Weil for Origins Mega Defense SPF45

Hızlı emiliyor ve kirli havayla cildiniz arasında bir nem bariyeri oluşturuyor. SPF 45 faktörüyle DR. Andrew for Origins yüz koruyucusu güzellik rutininizin olmazsa olmazlarından.

Murad City Skin Age Defense Broad Spectrum SPF 50 PA++++

Ultra hafif ve %100 mineral formüllü bu ürün cildi UVA-UVB ışınları, mavi ışık, infrared radyasyonu ve çevre kirliliğine karşı koruma altına alıyor.

Missha All Around Safe Block Essence Sun SPF 45

Çift katlı ultra koruma sağlayan Missha’nın bu kremi içeriğindeki 7 Asya çayı özü ve 6 botanik esansla cilde bakım yapıyor. Ürünün neme karşı oldukça dayanıklı olduğunu da belirtelim.

Chanel’s Sublimage La Protection UV

Cildinizi hem güneşin zararlı ışınlarına hem de çevresel etkenlere karşı koruyan, aynı zamanda da kırışıklıklara ve koyu lekelere savaş açan bir ürün istiyorsanız Chanel’in bu ürününü mutlaka denemelisiniz.