Kışa Hazırlık: En İyi 6 Yoğun Nemlendirici

Değişen mevsime ayak uydurarak bakım rutininizi de revize etmenin tam zamanı! Yaz mevsiminde hafif formüllerle değiştirdiğiniz nemlendiricinizi artık biraz daha güçlü ve yoğun ürünlerden tercih edebilirsiniz. Yorucu ve yoğun tatil dönemini atlattıktan sonra soğuyan havalarla birlikte kurumaya daha çok meyilli olan cildinizi derinden nemlendirecek, bakım yapacak ve şımartacak en etkili 6 nemlendiriciyi seçtik.

Clinique – Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator

Bu kremin jel yapısına bakmayın. Hızlıca emilen ve ağırlık yapmayan bu krem, cildin nem bariyerini koruyarak 24 saat boyunca nemli ve canlı bir cilt vadediyor.

Kiehl’s – Ultra Facial Deep Moisture Balm

Anktarktisin ve gliserinle cildin nem depolarını dolduran bu balm, ten üzerinde adeta eriyerek konforlu, yumuşak ve sakinleşmiş bir cilt sağlıyor. Özellikle kuru ve çok kuru cilde sahipseniz, bu ürün favorilerinizden olmaya aday.

L’Occitane – Aqua Réotier Ultra Thirst-Quenching Gel

Bir jel formül daha… Dünyanın en çok aranan suyu-Fransa – Réotier bölgesinden elde edilen yüksek kalsiyum oranlı su ve hyalüronik asitle formülize edilen bu krem, nemi cilde bir mıknatıs gibi hapsediyor.

Charlotte Tilbury – Charlotte’s Magic Night Cream

Ünlü makyaj artistinin müşterilerine uyguladığı meşhur Magic kremi, artık gece bakımı da yapıyor. Formülündeki 5 farklı yağ ile cildi nemlendiren ve yeniden yapılandıran bu krem, daha dolgun ve bakımlı bir cilt için favorilerden.

Estée Lauder – Hydrationist Maximum Moisture Crème

Cilde anında dramatik bir şekilde nem yükleyen bu krem, cilt bariyerini yeniden yapılandırırken, oluşturduğu konforlu hissi 24 saat sürdürüyor ve aynı zamanda da yaşlanma belirtilerine savaş açıyor.

The Body Shop – Oils of Life Revitalising Sleeping Cream

Mısır’dan siyah kiimyon, Çin’den kamelya ve Şili’den gelen kuşburnu yağlarıyla cildi besleyen bu gece kremi ertesi güne daha dinlenmiş, iyileşmiş ve güç toplamış, canlı bir ciltle uyanmak için birebir.