Kylie Jenner’ın Cilt Bakımı Hamlesi: Kylie Skin

Lip Kit’leriyle Kylie Cosmetics’i kuran ve geçtiğimiz aylarda Forbes’un kapağında tarihin en genç milyarderi olduğu açıklanan Kylie Jenner dur durak bilmiyor. Ailesi ve yakın arkadaşlarıyla yaptığı sınırlı üretim koleksiyonlar, dudak makyajından sonra el attığı far paletleri ve concealerlarıyla Kylie Cosmetics ailesini büyüten başarılı yıldızın şimdi de cilt bakımına el atacağı söyleniyor.

Peki bu söylenti nereden çıktı? Kanıtlar oldukça sağlam. Jenner’ın şirketi Kylie Cosmetics, geçtiğimiz günlerde 3 tane Trademark başvurusu yapmış, bunlardan bir Kylie Skin by Kylie Jenner ve diğer ikisi de Kylie Skin adına. Bu adımın Kylie için oldukça mantıklı olduğu söyleniyor. Çünkü genel satışını online kanallar üzerinden yapan ünlü güzel, renk denemesi yapılmasına gerek olmayan ürünleri daha kolay ve hızlı bir şekilde satabilir. Ayrıca kaliteli ve ulaşılabilir cilt bakımının popülaritesini yükselttiği şu günlerde Kylie için oldukça büyük bir pazar var.

Başvuru yapılan Trademarklara detaylı olarak bakıldığında Kylie’nin cilt bakımına oldukça güçlü bir giriş yapacağını tahmin ediyoruz, çünkü bu başvurular nemlendiricilerden bakım maskelerine, toniklerden yüz mistlerine geniş bir ürün gamını kapsıyor. Instagram güzelliğinin öncülerinden olan Kylie, bu trendi cilt bakımına da yansıtacak gibi. İtiraf edelim, Kylie Skin InstaFilter Perfecting Primer isimli bir ürünü hepimiz en azından bir kez denemek isteriz. Bu ürünler için bekleme süresinin ne kadar olduğu henüz belli olmasa da Kylie’nin üzerinde çalıştığı cilt bakım ailesine göz atmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz!