Levi’s Sonbahar Kış 2018 2019 Koleksiyonu

Levi’s Sonbahar Kış 2018 2019 sezonunda sokak stili ve sneaker kültürüne vurgu yaparak günümüzün trendleriyle örtüşen güncel stiller yaratıyor.

Gösterişli grafik desenler ve yüksek belli jean pantolonlar logo çılgınlığıyla buluşurken 80’li ve 90’lı yılların en havalı görünümlerinden izler de bugüne taşınıyor. Levi’s Ürün Üst Yöneticisi Karyn Hillman, “Özgünlük ve nostaljiyle ilgili her şey kendi içinde duygusal bir bağ kurarken, 90’ların izlerini taşıyan yoğun sokak giyimi trendleri sportif stillerin enerjisini taşıyor,” diyor.

Sezonun sokak giyimi etkileriyle birlikte tişörtlerin yanı sıra, sıfır yaka ve kapüşonlu sweatshirt’lerde bol grafik desen kullanımıyla şehrin yoğun temposu yakalanıyor. Sokak stili esintili, şık ve dökümlü görünümler için rahat gömlekler de koleksiyonda kendine yer buluyor. Retro çağrışımlı spor giyimde renkler, parıltılar veya alternatif olarak sade desenler, sezona kendi kişisel imzanızı atabilme imkanı sağlıyor.

Bu sezon denim modellerinde 80’li ve 90’lı yılların etkileri iyiden iyiye kendini gösterirken, crop jean pantolonlar, iri logolar, cesur renkli grafik desenler ve kapüşonlu sweatshirt’lerin de daha modern versiyonları öne çıkıyor.