Makyaj koleksiyonları yenileniyor

En yeni saç bakım ürünleri raflara çıkıyor. Parfüm dünyası da bu tatlı telaştan payına düşeni alıyor ve yeni kokular hayatımıza giriyor. Yazın rehavetinden uzaklaştık, sonbaharı karşılamak için sabırsızlanıyoruz.

Cildiniz yorgun mu?

Yüksek stresli bir yaşam tarzı kortizol gibi stres hormonlarını harekete geçiriyor ve ciltte nemsizliğe, ton farklılıklarına ve derin mimik çizgilerine neden oluyor. Murad Revitalixir Recovery Serum, stresin gözle görülür etkilerini yöneterek, cildin yorgunluğunu en aza indirmek ve yenilemek için rahatlatıcı ve canlandırıcı özlerle formüle edilmiş. Matlık, nemsizlik, şişkinlik, ince çizgi ve kırışıklık problemi olan tüm cilt tipleri için uygun.

Sonbahar tutkusu

Chanel’in 2018-2019 Sonbahar-Kış Makyaj Koleksiyonu Apotheosis, farlarda sonbahar tonlarına eşlik eden saks mavisini, rujlarda ise mat kırmızı ve bordoları öne çıkarıyor. Tüm ürünler mat, yoğun ve feminen. Koleksiyonun fiyatları henüz belli değil ama şimdiden radarımızda. Chanel’in yaratıcısı Gabriel Chanel “Güzellik, kendiniz olmaya karar verdiğiniz an başlar.” diyor. Bu gerçeği siz de keşfettiniz mi

Sıcak ve davetkar

Victoria’s Secret’ın yeni parfümü Tease, gardenya çiçeğinin yapraklarının siyah vanilya ile harmanlanması sonucunda yaratılmış. Armut notası, sandal ağacı ile birleşerek sıcak ama bir o kadar da taze bir etki yaratıyor. Tease ailesinde parfümün yanı sıra vücut kremi, vücut spreyi ve vücut yağı da var.

Bu şişe size özel

Parfüm şişenizin size özel olmasına ne dersiniz? Avon’un yeni parfümü My Attitude süsen çiçeği, amber ve karabiber notalarıyla tazeleyici bir hava yaratırken, eğlenceli bir tasarım yolculuğu da başlıyor. Tarzını her alanda ortaya koymak isteyenler, özel şişenin üzerine diledikleri tasarımı kalemle çizip parfümlerini kişiselleştirebiliyor.

Pürüzsüzlük ve ışıltı

Yves Rocher’nin nemlendirme etkili, cilde ışıltı veren yeni fondöteni Pure Light, cildin her katmanının uzun süre nemli kalmasını sağlıyor. Hafif dokusu cilt tarafından anında emiliyor. Cilt pürüzsüz, canlı bir görünüm kazanıyor. Aynı zamanda makyaj için mükemmel bir zemin hazırlıyor.

Yeni bir seri

Dieci 10, saç boya ve bakım serisiyle hayatımıza bir yenilik getirdi. Seride yer alan Leave-in Conditioner-Two Phase durulanmayan onarıcı saç spreyleri, saçı ağırlaştırmadan düz, yumuşak ve parlak saçlara sahip olmanızı sağlıyor. Aynı zamanda karışan ve elektriklenen saçların kırılmadan açılarak kolay taranmasında etkili. Düzenli kullanımda kırıkların oluşmasını da engelliyor.

Doğanın dokunuşu

Kerastase, Aura Botanica serisine iki yeni ürün kattı. Saç bakım kremi Baume Miracle, Brezilya fındığı yağı, pirinç kepeği yağı ve doğal balmumu ile kuru saçları anında güçlendiriyor ve nemlendiriyor. Yoğun besleyici saç maskesi Masque Fondamental Riche ise elektriklenme sorununu çözerek, yumuşak saçlar yaratıyor.

Işık ve renk

Cartier’nin yeni parfümü Carat’taki çiçek kokuları katman katman bir araya gelerek adeta bir gökkuşağı yaratıyor. Eflatun, çivit mavisi, mavi, yeşil, sarı, turuncu ve kırmızı menekşe, süsen, sümbül, ylang ylang, fulya, hanımeli ve lalelerle vücut buluyor. Carat’ın şişesi ise ışığı yakalayarak, prizmanın tüm renklerini ve pürüzsüz kesimli yüzeyinin birçok yansımasını yayıyor.