Mango, Yaklaşan Yılbaşını Dostları ile Kutladı

Mango, geçtiğimiz günlerde Madrid’de Sofía Sánchez de Betak, David Gandy, Eugenia Silva ve Christina Rosenvinge gibi uluslararası sanat ve moda alanından birçok ünlü simanın bir araya geldiği samimi bir akşam yemeği düzenledi. Etkinlik, markanın şimdiki kampanyası Together’ın değerlerini vurguladı: Topluluk ruhu, kültür ve tarz aracılığıyla ilham verme.

İkonik top modeller mber Valletta, Carolyn Murphy ile aktör Adrien Brody ve diğer isimlerin temsil ettiği duygusal bağlar ve yaratıcılığa övgü şeklindeki Together kampanyasının başarısının ardından Mango, davetlilerin Şef Alberto Povedano’nun yemekleri, caz ritmine uyarlanan klasik müzikler ve dönemin filmlerinin keyfini çıkardıkları Noel temalı bir kutlamada en yakın işbirliği içerisinde olduğu kişiler ile bir araya geldi. Akşam yemeğinin ardından DJ ve müzik prodüktörü Pascal Moscheni, gerçekleştirdiği seans ile kutlamaları devam ettirdi.

Mango’nun işbirliği içinde olduğu sanat yönetmeni ve it girl Sofia Sánchez de Betak, İspanyol model Eugenia Silva ve diğer mankenler Mark Vanderloo, Oriol Elcacho ile David Gandy; Jeanne Damas, Daria Malagyna, Jeanette Madsen, Diletta Bonaiuti, Yasmin Sewell, Erika Boldrin ve Sylvie Mus gibi #MangoGirls; Blanca Miró, Nuria Val ve Miguel Carrizo gibi influencerlar; Luis Sendino, iç tasarımcı Pascua Ortega, illüstratörler Jordi Labanda ve Miranda Makaroff, aktör Quim Gutiérrez ile şarkıcı Christina Rosenvinge gibi kültür temsilcileri bir araya geldi.