Margot Robbie’nin Sofistike ve Minimal Kırmızı Halı Güzelliği

Lob kesimli saçları ve duru makyajıyla güzellik meraklılarının radarında olan Margot Robbie, dün gerçekleşen Mary Queen of Scots filminin New York galasından karşımıza çıktı. Göz alıcı işlemeli elbisesini her zamanki güzellik kodlarıyla tamamlayan başarılı oyuncu sade ve etkileyiciydi. Cildinde ışıltılı bir doku kullanan Margot, bu görünümü için Meghan Markle’ın da favorisi olan ‘Halo Tekniği’ni uygulamış. Taze bir görünüm için saten bitişli pembe allık kullanan Margot, minimal bıraktığı göz makyajını kiraz renkli dudaklarla tamamlamış.

Margot Robbie’nin saçları ise adeta bir lob saçları şekillendirme dersi niteliğinde. Düz fönle yatıştırdığı saçlarını pürüzsüz bir şekilde geriden toplayan Margot, gevşek bıraktığı at kuyruğuyla aynı anda eforsuz, romantik ve modern bir görünüm elde etmiş. Minimal güzellik kodlarıyla kırmızı halıda devleşen Margot Robbie’nin saç ve makyaj detaylarını sıkı takipteyiz.

Margot Robbie’nin 5 Güzellik İmzası

Keskin Lob
Kameraların önüne ilk çıktığında uzun saçlara sahip olsa da lob kesimin çekim alanına giren Margot Robbie bu orta uzunluktaki saçları kusursuzca taşıyor. Yüksek topuzdan geniş Hollywood dalgalarına birçok farkı modeli saçlarına uygulayan güzel yıldız, lob kesimin nasıl kullanılacağına dair ders veriyor.

Güçlü Kaşlar
Elmacık kemikleri, dudakları ve gözler kadar Margot Robbie’nin yüzündeki en belirleyici özelliklerden biri sahip olduğu gür kaşlar. Saçlarından daha koyu renkte ve karakteristik, uzun şekilli kaşlarıyla Margot Robbie’nin bakışları, etkileyici bir anlam kazanıyor.

Gerçek Sarışın
Başarılı oyuncuyu tatlı kızıldan gizemli kahveye birçok saç tonuyla gördük. Ama aslında o bir gerçek sarışın. Her ne kadar koyu renkli saçlarla daha rahat hissettiğini söylese de Margot, sarı saçlarıyla Hollywood’un yeni nesil Marylin’i olmaya aday.

Porselen Cilt
Margot’nun güzelliğinin temel noktası, porselen bebekleri andıran pürüzsüz cildi. Güzel yıldızın bakım rutini Hollywood’un en çok konuşulanları arasında. Göz altları için klasik soğuk kaşık tekniğinden yararlanan genç oyuncunun olmazsa olmazı ise banyodan hemen sonra, gözenekler açıkken uyguladığı kağıt maskeler.

Cesur ve Sofistike
Umursamaz ıslak göünümlü saçlar ve neon renkli bir farın kırmızı halıda boy gösteremeyeceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Margot Robbie, cesur tercihleri ve sofistike güzelliğiyle aykırı görünümleri ehlileştirmekte oldukça başarılı.