Maybelline New York Tattoo Liner Gel Göz Kalemleri

Gözlerde geçici dövme etkisi yaratan, suya ve tere dayanıklı, akmayan, bulaşmayan bir göz kalemi bulduk ve soluğu hemen Makyajcom’da aldık! Maybelline New York’un yeni Tattoo Liner Jel göz kalemlerini birlikte inceliyoruz.

Uzun süre kalıcı, akmayan, bulaşmayan göz kalemleri makyaj arayışımızda en üst sıralarda. Göz makyajımızı bir kere yaptıktan sonra gün boyu kontrol etme derdinin olmaması bizim için büyük bir lüks. Göz kalemi denince de akmaması, bulaşmaması ve bozulmaması ilk kriterlerimiz. Maybelline New York’un Tattoo Liner Jel göz kalemleri de geçici dövme etkileriyle son keşfimiz. Bakalım bu göz kalemlerinin maharetleri neler?

Maybelline New York Tattoo Liner Jel Göz Kalemleri

Gün boyunca asla bozulmayan, yerinden kıpırdamayan, akmayan bir göz kalemine mi ihtiyacın var? Seni, son keşiflerimizden biriyle tanıştıralım: Maybelline New York Tattoo Liner Jel Göz Kalemleri. 11 farklı ve muhteşem rengi, 36 saate kadar kalıcılığı ve yumuşacık yapılarıyla bu göz kalemleri son zamanlarda makyaj çantalarımızdaki favori ürünler arasında.

Maybelline New York Tattoo Liner Jel Göz Kalemlerinin Yapısı

Göz kalemi konusunda oldukça seçici olduğumuzu söyleyelim. Göz makyajında hem eyeliner olarak, hem de dağıtarak dumanlı bir görüm elde etmek için kullandığımız göz kalemlerinin uygulaması kolay olmalı, sabitlendikten sonra da akmamalı ve gün boyu kalıcı olmalı. İlk bakışta çok şey istiyormuşuz gibi görünse de, Maybelline New York Tattoo Liner Jel göz kalemleri tüm bu beklentilerimizi karşılıyor.

Yumuşacık kremsi yapısıyla çok kolay uygulanan, göz kapağının üzerinde kayıp giden bu göz kalemleri eyeliner makyajı için ideal. Uyguladıktan hemen sonra parmaklarla bile kolayca dağılabildikleri için dumanlı göz makyajlarında da çok başarılı bir sonuç elde edilebiliyor. Fakat elini çabuk tutmalısın, kısa bir süre sonra sabitlendiği ve dövme gibi kalıcı olduğu için hızlıca dağıtmalısın. Bir kere sabitlendikten sonra da, 36 saate kadar kalıcı etkisiyle asla bir yere kıpırdamıyorlar.

Maybelline New York Tattoo Liner Jel Göz Kalemlerinin Renkleri

Maybelline New York Tattoo Liner Jel göz kalemleri kalıcılıklarıyla birlikte diğer kalbimizi fetheden özelliği de muhteşem renk seçenekleri. En zengin morlardan, rose golda, kömür gibi bir siyahtan yeşilin mücevher tonlarına, göz makyajında biraz renk arayanların bayılacağı renk seçenekleri var.

Maybelline New York Tattoo Liner Jel 900 Deep Onyx, mat ve yoğun bir siyah. Akmayan siyah göz kalemi arayanların favorisi olacak bu renk, hem eyeliner hem de siyah dumanlı göz makyajları için ideal. 901 Intense Charcoal ise koyu bir füme, siyahtan farklı ve daha yumuşak bir etki istediğinde mükemmel bir tercih. 911 Smooth Walnut ise her göze yakışacak ve göz rengini ön plana çıkaracak bir kahve tonu, özellikle dağıtıldığında harika duruyor. Göz makyajlarında çok güzel duran bir petrol mavisi olan 921 Deep Teal da özellikle ela ve kahverengi gözlere çok yakışacak bir ton.

Gelelim mor tonlarına, bugüne kadar gördüğümüz en güzel iki mor tonu da Maybelline New York Tattoo Liner Jel kalemlerde var: 940 Rich Amethyst, koyu bir mürdüm tonu. Biraz daha açık sıcak tonlu 942 Rich Berry ise sıcak göz makyajlarını sevenler için ideal. Bu iki renk bir arada buğulu göz makyajları için çok kullanışlı. Zümrüt renkli 932 Intense Green ise yine göz rengini daha açık gösterecek zengin bir yeşil.

Kızıl kahve tonlu ve metalik bitişli 950 Rich Clay, göz makyajlarında çok enerjik bir etki veriyor. Eğer sen de bizim gibi Rose Gold fanıysan, metalik bitişli 960 Rose Gold’u çok seveceksin demektir. Son olarak da gümüş renkli 961 Sparkling Silver hem tek başına grafik eyeliner olarak hem de koyu renklerle birlikte çok güzel ve ışıltılı bir etki veriyor.