SAG Awards 2019: Gecenin Favori 5 Güzellik Portresi

Ödül törenlerinde ünlülerin giydikleri gece kıyafetleri yanında merakla beklenen bir detay daha var: Saç ve makyajlar. Emma Stone’dan Emily Blunt’a geçtiğimiz gün 25. si gerçekleşen SAG ödüllerinin favori 5 güzellik portresini masaya yatırdık.

Emma Stone

Emma Stone suğuk kışla birlikte kahverengi saçlara merhaba diyen ünlülerden. İkonik kızıl saçlarını geride bırakan Emma, kırmızı halı güzelliğinde dağınık bir topuz tercih etmiş. Yıldızın sıcak tonlardan oluşan makyajının odak noktası ise parlak kırmızı dudakları.

Lucy Boynton

Golden Globes’da çene hizasındaki keskin hatlı bob saçlarıyla çok konuşulan Lucy Boynton, SAG Ödüllerinde saçlarını sezonun popüler aksesuarı kurdeleyle şekillendirmiş. Yıldızın makyajı ise grafik çizgilerden oluşan sade ama etkileyici bir modern cut-crease görünümü.

Lady Gaga

Bu seneki ödül törenlerinde kırmızı halının favori isimlerinden biri Lady Gaga. Saç ve makyajıyla her ödül törenine damga vuran ünlü güzel, klasik topuzu ve çarpıcı bordo rujuyla SAG gecesinde de hedefi tam 12’den vuruyor.

Margot Robbie

Margot Robbie, kırmızı halıda sade tercihleriyle ışıldayan yıldızlardan. Ünlü oyuncunun ferah cildi ve ışıltılı göz makyajı dore elbisesiyle kusursuz bir uyum sergilerken, saçları da makyajı gibi sade ve salaş Hollywood dalgalarıyla etkileyici bir kombin yaratıyor.

Emily Blunt

Uğraşılmamış, minimal ve etkileyici bir saç modeli arıyorsanız Emily Blunt’ın saç portresi tam size göre. Enseden topladığı abartısız topuzunu modern ve ışıltılı bir aksesuarla yükselten ödüllü oyuncu, törenin en ilham veren güzellik görünümlerinden birine imza atıyor.