Sağlıklı ve Canlı: Gücünü Nardan Alan Favori 7 Bakım Ürünü

Sonbaharda favori içeceğiniz Pumpkin Spice Latte’nizi yudumlarken bazı faydalı meyveleri biraz göz ardı ediyoruz. Sonbaharda kendini gösterip şubata kadar aramızdan ayrılmayan nar da bunlardan biri, üstelik kendisi güzelliğinize yardımcı olan oldukça faydalı besinlerden. Antioksidan etkisi bulunan nar, ciltte inflamasyona sebep olan etkenleri ortadan kaldırırken cildi serbest radikallere karşı koruyor ve akne, kızarıklık, kuruluk gibi problemlerin ortaya çıkarttığı hassasiyeti engelliyor.Daha canlı ve arınmış bir görünüm için gücünü nardan alan favori 7 bakım ürününü derledik.

Derma E CoQ10 Super Repair Cleanser

Antioksidanlar bakımından zengin bu ürün cildi derinlemesine arındırırken cilde elastikiyetini geri kazandırmak ve erken yaşlankma belirtilerini gidermek için savaşıyor.

Kiehl’s Glow Formula Skin Hydrator

Nar özü ve mineraller bakımından zengin Kiehl’s nemlendiricisi, anında ışıltılı, enerjik ve taze bir cilt görünümü için kullanmanız gerekenlerden.

Korres Pomegranate Mattifying Primer

Su bazlı bu makyaj bazı geniş gözenek probleminizi ortadan kaldırırken cilt dokunuzu eşitliyor ve gün boyu mat bir görünüm sağlıyor.

Murad Pore Extractor Pomegranate Mask

Gözenek detoksu yapan bu maske içeriğindeki kille cildi derinlemesine arındırırken, nar özleriyle de geriye sağlıkla parlayan bir görünüm bırakıyor.

Jo Malone London Pomegranate Noir Body Crème

Vücudunuzu şımartan, cilt dokunuzu pürüzsüzleştiren bu nemlendirici, yoğun, derin kokusuyla sizi sarmalıyor ve tensel bir deneyim yaşatıyor.

Lancer The Method- Polish

Güçlğü bir anti-aging eksfoliasyon sağlayan Lancer’in bu meşhur ürünü kabak ve nar enzimleriyle cildi yenilerken özellik akneye meyilli ciltlerin favorisi oluyor.

Sephora Eye Mask – Pomegranate – Energizing

Daha dinlenmiş ve enerjik bakışlar için, göz çevrenizin rengini yenileyen ve yorgunluk belirtilerini ortadan kaldıran bu nar özlü maske birebir.