SCARLETT JOHANSSON’IN YENİ DÖVMESİ

Ünlü oyuncu sırtındaki dövmeyi Emmy kırmızı halısında görücüye çıkardı…

Ünlüler arasında minik dövme trendi oldukça popüler. Fazla riskli olmayan minimalist dövmeler ekranda dikkat çekmediği için oyuncuların tercih ettiği modeller arasında yer alıyor… Ancak bazı ünlüler kocaman dövmeleri ile bu trende karşı geliyor! Rihanna’nın göğüsündeki dövme veya Cara Delevingne’in ensesindeki büyük dövme gibi Scarlett Johansson da cesur ünlüler arasına girdi!

Scarlett Johansson’ın sırtındaki kocaman dövme ilk olarak Avengers filminin setinde görülmüştü. Paparazzi resimlerinden tam olarak ne olduğu görülmeyen dövme hakkında bir sürü tahmin yürütülmüştü. Önce film için olduğu düşünülen dövmenin kalıcı olduğu dün gece gerçekleşen Emmy Ödül töreninde anlaşıldı.

70. Emmy Ödülleri için Balmain’den özel dikim payetli beyaz bir elbise tercih eden Johansson, sırt dekoltesi ile yeni dövmesini sergiledi. Sırtını kaplayan gül dövmesi kırmızı halıda en çok konuşulanlar arasında yer aldı. Stilini Christian Louboutin topuklu sandaletleri ve Nikos Koulis mücevherleri ile tamamlayan Johansson, kırmızı halıya sevgilisi ve Emmy sunucusu Colin Jost ile katıldı.