Serenay Sarıkaya’nın Ayna Işıltılı Cildi için 5 İpucu

Serenay Sarıkaya’nın güzellik olmazsa olmazlarını düşündüğünüzde nemli, parlak ve ayna ışıltılı cilt listenin en başında geliyor. Genelde makyajını minimal tutan başarılı oyuncu geçtiğimiz gün paylaştığı fotoğrafla yine imza görünümlerinden birini sergilerken ayna ışıltılı cildiyle adeta strobing dersi verdi. Siz de Serenay’ın sağlıkla ışıldayan cildi için bakım rutininize gerekli adımları eklerken, bu görünüme birkaç dakika içinde sahip olmanız için uygulayabileceğiniz 5 ipucunu bir araya getirdik.

Işıltılı Makyaj Bazı

Cildinizin ışığı göz alıcı bir parlaklıkla yansıtmasını istiyorsanız ışıltılı makyaj bazlarından faydalanın. Cilt renginize veya istediğiniz ışıltının tonuna göre seçeceğiniz sedefli bazlar makyajınızı strobing’in çekici havasına hazırlayacak.

Likit Highlighter

Işıltılı cilt konusunda makyaj artistlerinin en büyük sırrı likit highilghter’ı farklı tekniklerle kullanmaları. Siz de fondöteninize birkaç damla likit highlighter karıştırarak ve yüzünüzün yüksek bölgelerine ürünü tampon hareketlerle yedirerek parlak bir cilt görünümüne sahip olabilirsiniz.

Doğru Fondöten

Sezonun hiti olan bu görünüm için nemli bitişli fondötenlerden faydalanın. Eğer cildinizin yapısı yağlıysa, bu ürünleri iyi bir makyaj bazı ve transparan pudra kalkanıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Saten Pudra

Makyajınızı sabitlemek istiyor ancak pudranın verdiği mat bitişi sevmiyorsanız saten bitişli formüllerden faydalanabilirsiniz. Cilde içten gelen bir inci ışıltısı veren ürünlerle gün boyu süren ışıltılı güzelliğinizin tadını çıkarın.

Nemli Makyaj Sabitleyici

Makyaj sabitleyici spreyinizi nemli bitiş özellikli formüllerden seçerek bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. Makyajınızı sabitlerken yüzünüze ferah bir parıltı veren bu ürünler aynı zamanda gün içinde cildinizin nem bariyerini tazeliyor.