Sonbahar Koton’la Geldi

Koton Sonbahar/Kış 2018-19 sezonunu gençlere özel, enerjik bir koleksiyonla karşılıyor. ‘Tam Benim Tarzım’ sloganıyla gençlere hitap eden koleksiyonda üniversite ruhunun ve spor stilin hakim olduğu, dar kesim jean’lerle kombinlenen birbirinden renkli sweatshirt tasarımları ön planda.

Reklam kampanyasında tarzlarıyla fark yaratan iki üniversiteli genci canlandıran Melisa Şenolsun ve Burak Deniz’in rol aldığı koleksiyon, üniversite ruhunun enerjisini yansıtıyor. Genç olmanın verdiği rahatlığı sportif detaylarla buluşturan tasarımlarda futbol ve rugby gibi ikonik sporların izlerini taşıyan; zikzaklar, retro grafik desenler, ekose uygulamalarıyla hareket kazanan tasarımlar dikkat çekiyor.

Tasarımların yanı sıra renklerle de gençlerin dünyasına odaklanan koleksiyonda kızılımsı mor, kobalt mavisi, şarap rengi, retro hardal tonları ve kırık beyaz gibi doygun renklerin ağırlığı hissedilirken; koyu indigo, siyah ve taşlanmış mavi gibi renklerle yapılan renk blokları güçlü silüetler oluşturuyor. Özgün kodların yer aldığı koleksiyonun anahtar parçaları arasında dar kesim jean’ler ve kapüşonlu sweatshirt’ler yer alıyor.