Yeni Yıla Sıcak Karşılama

Sevdiğiniz stil nasıl olursa olsun hem görünümünüze sıcaklık katacak hem de feminen detaylarla sofistike bir silüet kazandıracak Marks & Spencer tasarımları yeni yılda da modayı keyifli ve konforlu bir hale getirmeye hazır.

Podyumdan Sokağa


Gündüzden geceye kadar giyilebilen payetli parçalar, yumuşacık kazaklar ve içinizi ısıtacak renklerle Marks & Spencer tasarımları yeni sezon trendlerini podyumlardan mağazalara taşıyor.

Yumuşak ve Sıcak

Marks & Spencer Kadın Koleksiyonu’nda yer alan birbirinden farklı kazaklar gardıroplara hafif ve şık dokunuşlar katarken soğuk havaların vazgeçilmezi yün kumaşlı palto, dolgulu mont ve peluş kürklerle stilinizi kusursuz kılabilirsiniz.

Desen Oyunu

Kış sezonunun yükselen kumaş trendlerinden leoparı kullanarak görünümünüzü bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Doğru aksesuarlar ve kışın vazgeçilmezi kaşe paltolar stilin ekürileri olmaya aday.

Feminen Bir Yıl

Işıltılı veya dantel detaylı elbiseler katılacağınız yılbaşı davetlerinde kurtarıcı parçalarınız olmaya aday. Marks & Spencer tasarımları rahat kesimlerle konforlu bir stil sağlarken aynı zamanda kadınsı bir silueti de ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor.