Yoğun ve Parlak Renkler: Dudaklarda Lacquer Etkisi

Son zamanların yükselen trendi “lacquer rujlar” hayatımıza hızla girdiler ve dudakları dolgun gösteren bu parlak etkiye anında kapıldık!

Lacquer rujlar, yani parlak bitişli, ince yapılı ama aynı zamanda da yoğun renk veren likit rujlar, makyaj dünyasının bize sunduğu en yeni nimetlerden. Likit rujların hayatımıza girişiyle hem mat hem parlak bitişler ve renkler de iyice çeşitlenmeye başladı. NYX Professional Makeup’ın yeni Slip Tease Full Color Lip Lacquer likit ruj serisi de bu

parlak modanın en renkli temsilcileri.

 

NYX Professional Makeup Slip Tease Full Color Lip Lacquer likit rujların yapısı

Tamamen kremsi bir yapıya sahip Slip Tease Full Color Lip Lacquer likit rujlar, hem son derece parlak bir bitişe hem de yoğun renk pigmentasyonuna sahipler. İncecik olmalarına rağmen, o kadar yoğun bir renk veriyorlar ki, tek seferde opak bir görünüm elde edilebiliyor ve birkaç kat sürmeye hiç gerek kalmıyor.

NYX Professional Makeup Slip Tease Full Color Lip Lacquer likit rujların bu yoğun renk görünümlerinin yanında diğer bir sevdiğimiz özelliği ise kremsi yapıları oldu. Bilirsin, genelde parlak rujlar dudakta yapışkan bir his bırakırlar ama Slip Tease Color Lip Lacquer rujlarda durum tamamen farklı. Kremsi yapısı sayesinde asla yapışkan ve ağır bir his bırakmıyorlar.

Dudak kavrama özelliği bulunan fırçası sayesinde Slip Tease Color Lip Lacquer likit rujları sürmek inanılmaz kolay, dudak kalemiyle çerçevelemeye gerek kalmıyor. Uyguladıktan sonra da dağılmadığı için son derece kullanışlı.

NYX Professional Makeup Slip Tease Full Color Lip Lacquer likit rujların renkleri

Yoğun renk, parlaklık ve dudaklara dolgun görünüm veren Slip Tease Color Lip Lacquer likit rujların tam 24 rengi var! Bu kadar geniş bir renk seçeneğinin olması başımızı döndürmeye yetti bile, sadece tüm bu harika renkler arasından seçim yapmakta biraz zorlanacağız o kadar 🙂