YSL Beauté’nin En Genç Güzellik Elçisi Kaia Gerber

Görünen o ki Kaia Gerber’i durdurmak imkansız! New York’tan Paris’e tüm moda haftalarının podyumlarında kendini gösteren süper modelin YSL Beauté’nin yeni güzellik elçisi olduğu açıklandı. Şimdiye kadar sayısız podyumda yürüyen, Chanel, Alexander Wang, Calvin Klein, Marc Jacobs, Versace, Miu Miu kampanyalarında yer alan ve 2 yıl önce de Marc Jacobs’la bir güzellik kontratı imzalayan henüz 17 yaşındaki güzel yıldız, YSL Beauté’nin en genç marka yüzü olma sıfatını taşıyor.

Sadece birkaç gün önce Saint Laurent’ın 2019 İlkbahar/Yaz şovunda yürüyen Kaia, YSL ile olan işbirliği için oldukça heyecanlı: ‘YSL Beauté’nin yeni yüzü olmak eğlenceli, renkli ve makyajla dolu bir hikaye yazmak için harika bir fırsat. YSL’nin lüks DNA’sı içine kattığı aykırı kodları seviyorum. Bu günlerde attığınız her adım bir sorumluluk bilinci içinde olmalı. Eğer beni rol model olarak gören insanlar varsa, umarım kendilerine ve başkalarına daha nazik yaklaşmalarını sağlayacak, özgüvenlerini artıracak pozitif bir mesaj verebilirim.

Markanın uluslararası genel müdürü Stephan Bezy de yeni yüzleri Kaia’ya olan hayranlığını ‘Kaia eşsiz stil gözü ve güzelliğiyle yükselen bir yetenek. Yeni jenerasyonun istediği özgünlük ve aykırılığa aynı anda sahip gerçek bir ilham kaynağı ve marka elçisi. Tam anlamıyla YSL Beauté’nin gücünü aldığı değerlere sahip.’ sözleriyle anlatıyor.

Kaia’nın yer aldığı kampanyaların çekimleri fotoğrafçı David Sims tarafından gerçekleştirilmiş. Kampanya makyajlarının arkasındaki isim ise markanın global güzellik direktörü Tom Pecheux’den başkası değil. Ocak 2019’da yayınlanacak olan tanıtımlarda Kaia YSL Rouge Volupté Shine rujlarının yüzü olacak ve aynı zamanda Touche Éclat serisi ve Mascara Volume Effect Faux Cils kampanyalarının başrolünde yer alacak. Annesi Cindy Crawford’un izinde yola çıktığı modellik kariyerinde kendi rotasını çizen ve şimdiden imzasını önemli işlere atan Kaia Gerber’in yükselişini heyecanla takip ediyoruz!