Cartier’nin Yeni Adresi: Net-a Porter

Online alışveriş platformu Net-A-Porter ve Mr Porter, lüks saat koleksiyonunu saat ustalarından Cartier ile yaptığı ortaklık ile genişletiyor. Daha önce pop-up mağazalarıyla sınırlı olan e-ticaret sitesi ve lüks mücevher markası arasındaki ortaklık, 29 Ağustos itibariyle resmi olarak kalıcı bir ilişkiye dönüştü.

 

Geçmişte Cartier’in Panthère ve Santos modellerine ev sahipliği yapan Net-a Porter ve Mr Porter, tam zamanlı iş ortaklığıyla lük saat ürün yelpazesini genişleterek bugün, Net-A-Porter’da Panthère, Tank, Ballon Bleu ve Baignoire stillerini; Mr Porter’da ise Tank, Ballon Bleu, Caliber de Cartier, Drive de Cartier ve Santos saatlerini online satış platformuna taşıyor.

E-ticaret platformu geçtiğimiz günlerde, çoğu zaman online perakende satışına sahip olmayan couture aksesuar ve mücevher markalarını online olarak pazara sundu. Lüks saat ve mücevher alışverişini bir adım öteye taşımak adına girişimlerde bulunan e-ticaret platformu, müşterilerine sağladığı özel alışveriş rehberleri, New York, Londra ve Hong Kong’ta aynı gün teslimat ve güvenli alışveriş seçenekleriyle bu alışkanlığı iyileştirmeyi hedefliyor.

Erkek giyiminde, saatler üzerinde daha güçlü bir duruş sergileyen Mr Porter, mücevher sektöründeki büyümesini desteklemek ve konuyla ilgili otorite olmak adına, lüks saatler için yeni bir online editoryal portalını da hayata geçirdi.

29 Ağustos’ta satışa sunulan koleksiyon, 4,000 ile 85,000 pound arasında değişen 42 parçadan oluşuyor.