İlk Kırmızı Rujuyla Kim Kardashian

Kim Kardashian hem stil hem de güzellik ikonlarımız arasında. Kontür tekniğiyle makyajda kendi kanunlarını koyan Kim, KKW Beauty markasıyla da ismini hayranlarının güzellik rutinlerine entegre etmişti. Son yıllarda dramatik görünümler yerine daha natürel bir makyaj tarzını benimseyen güzel yıldız, KKW Beauty ürünlerini de bu anlayışa göre tasarlıyordu. Ambalajlarda bile natürel alt tonlardan vazgeçmeyen ortanca Kardashian’ın yeni ürünü ise bu çizginin çok dışında.

Doğal bitişli kontür ve highlight stickleri, concealer ailesi, nude rujlar ve kahve domineli far paletlerinden sonra Kim Kardashian, bugüne kadarki en cesur atağını yeni bir renkle yapıyor: Gerçek kırmızı. Aslında ne kırmızı halı görünümlerinde ne de günlük stilinde kırmızı dudakları pek de tercih etmeyen Kiki’nin Classic Red isimli yeni kırmızı ruju göz alıcı, sıcak alt yapılı ve her tenle uyum sağlayacak bir ton. Nude rujlarında olduğu gibi bu ruju için de kardeşi Kylie’nin izinden giderek Red 1 kodlu uyumlu bir dudak kalemi de sunan Kim Kardashian yeni düosuyla oldukça iddialı. Sanıyoruz ikonik kırmızılar listemize KKW Beauty’nin bu ikilisini de eklememiz gerekecek!

Zamansız Dudaklar: 10 İkonik Kırmızı Ruj

Charlotte Tilbury – Matte Revolution Lipstick, Red Carpet Red

Kalıcı, mat bitişli ve yoğun pigmentli bu kırmızı, adından da anlaşılacağı üzere Hollywood büyüsünü taşıyor. Üstelik tüm ten renkleriyle uyumlu.

Christian Louboutin – Rouge Louboutin Velvet Matte

İmzası haline gelen kırmızı tabanlarla tasarımcı Louboutin’in bu rengi, Pantone tarafından bile onaylanmış. Seksapel dozu yüksek bu klasik kırmızının şehveti, dudaklarla da bütünleşiyor.

Giorgio Armani Lip Maestro 402

Konforlu, çarpıcı ve seksi: Armani’nin likit ruj severlerin favorisi olan 402 numaralı parlak kırmızısı, gece makyajlarının olmazsa olmazlarından.

Nars – Semi Matte Lipstick, Jungle Red

Yarı mat bitişi ve bakım yapan formülüyle Nars Jungle Red, 1950’lerin sinema kültüründen ilham alınarak yaratılmış. Klasik kedi gözüyle birleştiğinde bu renk karşı konulamaz bir hal alıyor.

Guerlain – Kiss Kiss Creamy Satin Finish Lipstick, Rouge Kiss

Yoğun nemlendirici formülü ve ultra şık paketiyle bu kırmızı, dudaklarınız için adeta küçük siyah elbise kadar klasik ve joker bir görünüm yaratıyor.

Chanel – Rouge Coco, Pirate

Kırmızının en klasiği klasik bir Fransız tarafından yaratılıyor. Dudaklardaki ikonik tavır, şehvetin ve Parizyen dokunuşun birleştiği Pirate renginde ortaya çıkıyor.

Givenchy Le Rouge Sculpt Two-Tone Lipstick 01 Rouge Empire

Degrade duakları uygulamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Givenchy’nin siyah ve gerçek kırmızıdan oluşan bu ikili ruju, karanlık ombre dudaklar için birebir.

Rimmel – Lasting Finish By Kate Moss, 1

Dumanlı bakışlarının yanında kırmızı dudakları da vazgeçilmezlerinden olan Kate Moss’un kendi rengini yaratması kaçınılmazdı. Süpermodelin Rimmel ile olan iş birliğinden ortaya çıkan bu kırmızı, yıldızın ikonik dudaklarına sahip olmanızı sağlıyor.

YSL – Rouge Pur Couture, No. 1 Le Rouge

Kremsi dokusu ve yüksek pigmentiyle bu mavi alt tonlu kırmızı, YSL’nin dudaklar için couture renkler arayışıyla tasarlandığı 1972 yılından beri favorilerden.

Fenty Beauty Stunna Lip Paint

Rihanna’nın güzellik tutorial’ıyla tanıttığı Stunna, orijinal aplikatörüyle kolay bir uygulama sağlarken özel renk tonuyla da tüm ten renklerine çok ama çok yakışıyor.