Tommy Hilfiger’ın Çip Komünitesi

Telefonlarımızın, laptoplarımızın ve tabletlerimizin her anımızı kaydediyor olması yetmez, teknolojiyle daha da içli dışlı olmalıyız! Umutsuz yardım çağrımızı duyup anında imdadımıza yetişen ünlü Amerikan markası Tommy Hilfiger, yeni jean koleksiyonu Tommy Jeans Xplore’u tanıttı. Fonetik olarak IphoneX’i andıran uygulama Tommy Jeans Xplore; hoodie, jean, denim etek ve aksesuarlara yerleştirilen çipler sayesinde hareketlerimiz algılayacak ve bize ödüller sunacak.

İnovatif koleksiyonuyla bilimi ve modayı bir tık ileri taşıyan bir mikro-komünite yaratmayı hedefleyen Amerikan markasının piyasaya sürdüğü app, attığınız her adımı, hareketlerinizi, gittiğiniz yerleri takip edip o kıyafeti üzerinizde taşıma oranınıza göre size hediye kartı gibi sayısız ödül sunacak.

Çip komünitenin de zaman zaman üzerinde gezinen gözlerden uzaklaşmak isteyeceği ihtimalini de göz önünde bulunduran Tommy Hilfiger, bu sorun için de bir çözüm geliştirmiş. Tommy Hilfiger’ın çip komünitesi dilediği zaman kıyafetlerindeki takip modunu çevrimdışı yapabilecek. Kötü haber ise; bağlantıyı kestiklerinde tüm ödüllerden mahrum kalacaksınız!