Yenile Besle Aydınlat: Nuxuriance Gold

Nuxe porselen gülü oleoakifleri içeren yeni mutlak anti-aging serisi “Nuxuriance Gold” ile karşınızda. Görünür biçimde beslenmiş, sağlıkla parlayan bir cilde ulaşmak artık o kadar zor değil; Nuxe’ün son nörobilim mucizesi Nuxuriance Gold, cildinizde hissedilebilir bir yenilenme sağlayarak doğal bir anti-aging etkisi sunuyor. Eğer daha sıkı, daha güçlü ve daha dolgun bir cilde sahip olmak istiyorsanız, Nuxuriance Gold serisinin gözle görünür anti-aging gücü tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek. Karşınızda Nuxe ailesinin en yeni ve etkili üyeleri.

Nuxuriance Gold Serum – Mutlak Anti-Aging
Yaşlanmaya bağlı olarak zayıflamış, kuru cilt

Yaşam konsantresi
Ciltte kadifemsi bir dokunuş hissi arayanların imdadına Nuxuriance Gold Serum yetişiyor. Botanik kökenli mikro hiyalüronik asit ile güçlendirilen formülüyle cildi güçlendirerek daha yumuşak, daha sıkı ve daha dolgun bir cilt sağlıyor.

Serumdan birkaç damlayı yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgenize uygulayın.

Nuxuriance Gold Gündüz Kremi – Mutlak Anti-Aging

Yaşlanmaya bağlı olarak zayıflamış, kuru cilt

Gündüzün vazgeçilmezi
Tek bir dokunuşla zamanı geri sarmaya sıcak bakar mısınız? Cilt tarafından emilen botanik yağlardan oluşan bu yumuşak yağ ekstresi her gün cilde enerji ve ışıltı sağlıyor. Beslenen ve canlanan cildin görünümü ilk kullanımdan itiraben günden güne iyileşiyor. Sonuç mu? Belirginliği azalan çizgiler ve büyüleyici bir aydınlık!

Parmak uçlarınıza bir miktar yağ-krem alın, ısıtın ve nazikçe yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgesine serumdan sonra uygulayın.

Nuxuriance Gold Gece Kremi – Mutlak Anti-Aging
Yaşlanmaya bağlı olarak zayıflamış, kuru cilt

Gecenin vazgeçilmezi
Shea Yağı ile zenginleştirilmiş olan bu gece balsamı cilde yumuşaklık ve konfor sağlayarak sabahları yorgunluk izlerinden arınmış bir cilde kavuşmanızı sağlıyor. Geceden gündüze daha güçlü ve dayanıklı bir cilde sahip olmak isteyenler, Nuxe’ün mucizevi iksirini mutlaka denemeli.

Akşam mükemmel bir biçimde temizlenmiş yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgenize uygulayın.

Nuxuriance Gold Göz Çevresi Kremi – Mutlak Anti-Aging
Yaşlanmaya bağlı olarak zayıflamış, kuru cilt

Nuxe’ün en yeni formülü Nuxuriance Gold Göz Çevresi Kremi, içeriğindeki altın mikro-reflektörler sayesinde gözler anında besleniyor, ışıldıyor ve göz çevresine bakım yapıyor. Günden güne daha canlı bir göz çevresi, Nuxe’ün son harikasının taze ve sarmalayan formülüyle mümkün!

Gündüz ve/ya da gece göz çevresine uygulayın.