Canlandırıcı Etki: En İyi 10 Bakım Mist’i

Cilt bakım rutininize ekleyebileceğiniz adımlar sınırsız. Ancak merak etmeyin, yüz mistleri bu adımların en pratik olanı. Tazelenmiş ve canlı bir cilt için birebir olan face mistlerini, serum veya nemlendiricinizin altına ekstra bakım olarak, pudralı görünümünü almak/cildinize nemli bir bitiş vermek için makyaj altına veya üstüne, ve yorulan cildin susuzluğunu gidermek için günün herhangi bir saatinde kullanabilirsiniz. Birkaç fıs ile cildinize ihtiyacı olan mini bakımı sağlayan en iyi yüz mistlerini seçtik.

Sisley Paris Floral Spray Mist

Çiçeksi kokusuyla rahatlatan Sisley’in yüz misti gün içinde cildin nem ihtiyacını dengelerken gece ise makyajın ciltte kalan son kırıntılarını ortadan kaldıryor.

Clinique Moisture Surge Face Spray

Aktif aloe ile yoğun bir formüle sahip Clinique Moisture Surge Face Spray, neme ihtiyaç duyan ciltlere uygulandığı anda cildi yumuşatıyor, sakinleştiriyor ve dengeliyor.

Caudalie Beauty Elixir

Caudalie’nin ikonik ürünü, üzüm özleriyle zenginleştirilmiş bir güzellik mucizesi. Bu çok amaçlı yüz mist,i cilde nem vermekten gözenekleri sıkılaştırmaya, cildi tazelemekten yoğun nem vermeye birçok fayda sağlıyor.

Estée Lauder Set + Refresh Perfecting Makeup Mist

Estée Lauder’ın yüz misti cildi nemlendirip yenilenmesine yardımcı olurken, kafein ve elektrolitlerle zenginleştirilmiş formülüyle de cildin doğal ışıltısını geri getiriyor

Dr Dennis Gros C+ Collagen Perfect Skin Mist

Cilde nem veren, makyajı sabitleyen ve hava kirliliğine karşı cildi koruyan bu çok amaçlı mist, içeriğindeki yoğun C vitamini ile antioksidan etkisi gösteriyor.

Ren Flash Defence Anti-Pollution Mist

Ren’in bu misti cildin ihtiyacı olan nemi sağlarken, cilt üzerinde nefes alan bir bariyer kurarak şehir hayatının olumsuz etkilerine ve hava kirliliğine karşı cildi koruyor.

Origins GinZing™ Energy-Boosting Treatment Lotion Mist

Alarmınızın çalmasına rağmen cildiniz hala uyuyorsa Origins’in ultra enerji verici, kahve çekirdeği, panax ve ginseng ile zenginleştirilmiş bu yüz mistiyle cildinizi güne hazırlayın.

Laura Mercier Flawless Skin Perfecting Water Moisture Mist

Bu tazeleyici ürün cilde ultra nem kazandırırken, bakım ritüelinizin devamında uygulayacağınız serum ve kremlerin cilde daha iyi emilmesini sağlıyor.

Chanel Hydra Beauty Essence Mist

Nemlendirici Camellia Alba PFA1 ve antioksidan Blue Ginger PFA içeren bu yüz misti ultra hafif yapısıyla cildinizin susuzluğunu gideriyor ve farh dokusuyla canlandırıp enerji veriyor.

Farsâli Rose Gold 24K Skin Mist

Etkisini kuşburnu yağı ve 24 karatlık altın taneciklerinden alan bu mist 4 artıyı bir arada bulunduruyor. Bu formül cildi nemlendiriyor, cildin matlığını alıyor, cilt dokusunu düzeltiyor ve cildi sıkılaştırıyor.