Bahar Sezonunun En Trend 7 Oje Rengi

Hafifleyen ve canlanan mevsim ile birlikte çekmecenizdeki oje renkleriniz de optimist bir tavır takınıyor. Baharı müjdeleyen pasteller, çiçek ve doğa tonları yeni dönemin favorilerinden! Sezonun en trend 7 manikür rengini sizin için bir araya getirdik.

Canlı Mercan

Yumuşak bahar aylarında 2019’un rengi olarak açıklanan ‘Canlı Mercan’ tırnaklarınızın favorilerinden olacak. Geçiş mevsiminde kırmızının tahtı bu enerjik ve neşeli tona ait.

Buz Lila

Bahar çiçeklerinin cool rengi lila, şimdi metalik, ışıltılı formuyla karşınızda. Buz lilayı daha canlı bir tona kavuşturmak isterseniz, metalik ojenizin altına aynı ton, klasik formüllü bir ojeyi tek kat uygulayabilirsiniz.

Romantik Pembe

Opak ve açık tonlu, bebek pembe ojeler, eğer nude ojenize farklı bir alternatif arıyorsanız romantik tavırlarıyla size kusursuz bir alternatif olabilir.

Konfeti Patlaması

Hem tırnaklara eğlenceli bir dokunuş katmak hem de yaklaşan festival sezonuna hazırlık yapmak için, makyajın favorisi iri simler en renkli ve en enerjik halleriyle oje raflarınızda yerini alıyor.

Denim Mavisi

Kış aylarında siyahın yerini alan lacivert yerine bahar aylarında favorimiz asil, şık ve cesur denim mavisi oluyor. Bu ton koyu renk tırnaklardan vazgeçmeyenler için ideal!

Uçuk Yeşil

‘Canlı Mercan’ın yanında 2019’un renkleri arasında ‘Canlı Yeşil’in de olacağına eminiz. Baharda ise bu rengi daha yumuşak ve tabi ki pastel bir tonla tırnaklarımıza taşıyoruz.

Vurgu Tırnaklar

Nude renkleri veya pastel tonları hareketlendirmek isterseniz sezonun trendleri arasındaki vurgu ojelerden mutlaka edinin. Tırnaklara anında ekstra ışıltı, yanar dönerlik ya da farklı bir yansıma katan bu ojelerle manikürünüze karakter katabilirsiniz.