Gigi Hadid’in Kırmızı Halı Makyajındaki Gizli Detay

Geçtiğimiz gün 2019 Pirelli Takvimi’nin tanıtım galasında karşımıza çıkan Gigi Hadid, kusursuz görünümüyle kırmızı halıyı durduran bir güzellik anına imza attı. Saçalrını art-deco ilhamlı burgu bir topuzla şekillendiren Gigi’nin makyajı ise nötr tonlarıyla ilham verdi.

Her zamankinin aksine mat bitişli bir cilt tercih eden süpermodel, gölge tonlu kontürü, belli belirsiz allığı ve bej-nude rujuyla sakin ama çekici bir makyaj paleti tercih etmiş. Güzel yıldızın görünümündeki detay ise bakışlarında gizli.

Toprak tonlarındaki bir farla göz makyajına derinlik katan Gigi Hadid, ona çok yakışan kuyruklu eyeliner görünümünü uygulamış, ancak bir farkla: Gigi siyah yerine kahverengi eyeliner tercih ederek bu keskin bitişli görünümü yumuşatmış, eyelinerın bakışlarda yarattığı kontrastı ortadan kaldırmış ve makyajının renk harmonisini bozmamış.Eğer siz de görünümünüzde eyeliner’ın çekiciliğini ne çarpıcılığını istiyor ama siyahın asi tavrından hoşlanmıyorsanız Gigi Hadid gibi eyelinerınızı kahve tonlarla evcilleştirin.