Mango Ailesinin Sıcak Sonbahar Buluşması

Mango’nun 2018-19 Sonbahar/Kış için hazırladığı yeni kampanyası, karelediği kişilerin günlük yaşamından samimi anları yakalayan Mario Sorrenti’nin kişisel bakışını yansıtıyor. Sorrenti’nin Mango için gerçekleştirdiği çalışma, kişisel bağlara ve Mango’nun günlük ortamını yaratan farklı kişilerin oluşturduğu grubun Sorrenti ve Mango ile büyük bir aile oluşturacak şekilde sürdürdüğü yakın ilişkilerine odaklanan kardeşlik temalı bir mesaj iletiyor.

Mario Sorrenti’nin çocukları, kız kardeşi Vanina, kızı ve eşi de kampanyada yer alıyor. Erkek koleksiyonunun marka elçisi Adrien Brody, en büyük tutkularından biri olan köpekleriyle kareleniyor. Kız kardeşi Kesewa ve kuzeni Alewya ile fotoğraflanan model Adwoa Aboah da ‘aile mesajı’ veren yüzlerden. Mango’nun muhtemelen en kalabalık kampanyalarından biri olan “Together”, aynı zamanda dünya çapında büyük üne sahip Amber Valletta ve Carolyn Murphy’e de kadrosunda yer veriyor. Kaykay efsanesi olarak bilinen Steve Olson, oğlu Alex, sanatçı Langley Fox ve ünlü stilistler Zoe Bedeaux ile Helena Tejedor da toplumsal çeşitliliği yansıtan bu gruba dahil olanlardan. Kampanyanın arka fonunda ise alternatif rock grubu Primal Scream’in yazdığı Movin’ on up şarkısı çalıyor.

70’li yıllara yönelik nostalji yaşatan koleksiyonda özellikle takım elbise ve dış giyimde sarı renginin hakim olduğu renk paleti, erkek koleksiyonunu etkisi altına alıyor. Fitilli kadife ve deri, ceket ve çift taraflı paltolarda zarif ve casual bir görünüm için kilit bir kumaş haline geliyor. Puantiye, örgü ve baklava desenlerinin, gri ve kahverengi renkleriyle olan nostaljik etkileşimi 70’li yıllara atıfta bulunuyor. Mango’nun 2018-19 Sonbahar/Kış koleksiyonu, geleneksellikten uzak ve zamansız parçalarla çağdaş estetiğe doğru süregelen bir evrimin habercisi.