Milano Moda Haftası’nın Favori 5 Saç ve Makyajı

Kristal çillerden XS bob kesimlere 2019-20 Sonbahar/Kış Milano Moda Haftası’nın favori 5 saç ve makyajını keşfedin.

 

Moschino’nun Ultra Volümlü Saçları

Ultra volümlü saçlarıyla karikatürize bir 80’ler efekti sunan Moschino, Milano moda haftasında yüzlerde bir gülümseme bırakmayı başardı. 3. Moda haftasında da kendine yer bulan ekstra hacimli saç görünümlerinden sonra yeni sezon güzelliğiniz için hacim verici saç spreylerine şimdiden yatırım yapın, bizden söylemesi!

 

Marni’den Perçemin 50 Formu

Marni güzelliğindeki siyah rujlar güzelliğin odak noktası olsa da, Xs perçemlerden katlı kesimlere perçemin 50 modeli Marni kadınlarının görünümlerinden rol çaldı. Marni’ye göre yeni sezonda saç kesimleri kural tanımıyor, makas saçlarda özgürce gezinerek güzelliğinize dışa vurumcu bir form kazandırıyor.

 

Fendi Güzelliğinde Karl Lagerfeld Dokunuşları

Ünlü modacının aramızdan ayrılışının ardından Fendi defilesi, Milano’nun en merak edilen şovları arasındaydı. Koleksiyon Karl ile doğrudan ilintili imzalar taşırken modellerin saç ve makyajları da tasarımcıya atıfta bulundu. Duru ciltler ve kırmızı dudaklar modellerin görünümüne renk katarken, Lagerfeld’in imzası enseden at kuyruğu ve doğduğu dönemden esinlenen 30’lar wag bukleleri ünlü tasarımcıya saygı duruşu niteliğindeydi.

 

Prada’nın XS Bob Kesimleri

Çene hizasında kesilen jet bob modeller bu kışın olmazsa olmaz güzellik hamlelerindendi. Ancak Prada’ya göre bu saç modeli uslu durmayacak ve daha aykırı, iddialı ve cesaret isteyen bir forma bürünecek. Prada’nın bob saçları ultra kısa, mimari ve oldukça güçlü!

 

Salvatore Ferragamo’nun İnci Işıltısı

Yoga cilt trendi önümüzdeki sezonda da yükselişini sürdürecek. Salvatore Ferragamo’nun defile güzelliğindeki inci ışıltılı ciltler de bunun en büyük kanıtlarından. Bu minimal, ferah ve sağlıklı ışıltı için likit ürünlerin yanında kendinden ışıltılı pudralar da harika bir sonuç verecektir.