Naturel ve Canlı: En İyi 5 Krem Allık

Soğuk havalarla dokusu bozulan ve kuruyan ciltler pudra ürünlerin uygulanmasını zorlaştırabiliyor. Nem verme özelliğine sahip kremsi dokular ise mevsimin yan etkilerine karşı etkili bir çözüm olabilir. Kışın kuruyan cildinizi rahatlatacak ve üstün harmanlanma özellikleriyle güzelliğinize doğal bir renk katacak en iyi 5 krem allığı bir araya getirdik.

Nars – The Multiple

Nars’ın çok amaçlı stick ürünü Nars Multiple kontür tonlarından pop renklere bir çok çeşit barındırıyor. Klasiklerinden Orgasm tonu ise sağlıklı bir pembelik için favorimiz.

Make Up For Ever Hd Cream Blush

Krem allıkların oluşturduğu parlak görünüm hoşunuza gitmiyorsa bu ürün tam size göre. Yoğun pigmentli ve doğal bitişli bu formülün bir artısı da uzun süre kalıcı olması.

Nyx Bright Idea Illuminating Stick

Nyx’in bu stick ürünü hem allık hem de aydınlatıcı. Geniş renk yeplazesine sahip stick formülün allık olarak kullanabileceğiniz Coralicious tonu, altın ışıltılı mercan yanaklar için birebir.

Tom Ford Shade & Illuminate Cheeks

İster koyu tonla baskın bir görünüm isterseniz açık rengiyle belli belirsiz bir görüntü elde edeceğiniz bu allık sağlıklı bir ışıltıyla yanaklarınızı parlatıyor.

Bobbi Brown Pretty Powerful Pot Rouge

Bobbi Brown’un hem yanaklara hem de dudaklara doğal bir ışıltı ve renk veren Pretty Powerful logolu bu ürününü aldığınızda kadın gücüne destek veren bir sosyal sorumluluk projesine destek olmuş oluyorsunuz.