Rosie Huntington-Whiteley’den Davetlere Özel 3 Gece Makyajı

Güzelliğiyle büyüleyen Rosie Huntington-Whiteley Milano’dan Paris’e uzanan moda haftası takibinde de ultra havalı makyaj görünümleriyle dikkat çekiyor. Ünlü modelin güzellik denklemi ortada: Işıltılı ve taze bir cilt. Görünümünde highlighter’ı bolca kullanan Rosie’nin bir diğer vazgeçilmezleri de gül kurusu yanaklar ve orta tonlu epembe nude bir ruj. Sadace göz makyajını değiştirerek üç farklı kimliğe bürünen başarılı yıldız adeta bir güzellik dersi veriyor. Rosie’nin bakışlarla karakter değiştiren 3 gece makyajından ilham alın.

Nude Bakışlar

Sade bir makyaj isteyenlere Rosie’nin bu görünümü birebir. Kontür pudrasıyla gölgeleyip derinlik kazandıracağınız bakışlarınızı kıvırıcı ve uzatıcı özellikli bir maskarayla tamamlayın. Hacim veren maskaralardan bu makyajda kaçının, çünkü yoğun kirpikler bakışlarınızın ferahlığını azaltacaktır. Bej renkli bir göz kalemiyle Rosie gibi aydınlık bakışlarınızı vurgulayın.

Vurgu Kirpiklerde

İnce bir eyeliner ve maskaranın kurtaramayacağı hiçbir makyaj yok. Keçe uçlu eyelinerlar bu makyaj için pratik ve hızlı bir sonuç sağlayacak. Maskara tercihinizi bu kez hacim veren bir formülden tercih ederek bakışlarınızı yoğunlaştırın. Cildinizde kullandığınız highlighter ile göz kapağınızın ortasını ve göz pınarlarınızı aydınlatarak Rosie gibi daha ferah bir makyaj elde edebilirsiniz.

Buğulu Kedi

Seksapel dozu yüksek kedi gözü makyajından daha etkileyici bir şey varsa o da buğulu kedi gözü makyajı. Sıcak kahve tonları tüm göz kapağınıza ve katlanma bölgenizin üzerine harmanladıktan sonra sıra görünümün odak noktası olacak eyelinerda. Bu göz makyajı için likit eyelinerlardansa jel formülleri veya kalemleri tercih edin. Tüm göz çerçevenize yapacağınız uygulamanın ardından sık uçlu mini bir fırça veya kulak temizleme çubuğuyla siyahlığın sınırlarını dağıtın.