Ünlülerden 2018’in Favori 7 Ruj Rengi

Stil ve güzellikte nostaljik hamlelerin ön plana çıktığı bu sene, ruj renkleri de retro akıma kapıldı. Nude tonlu renk yelpazesinin ön planda olduğu 2018’de şeftali ve ateş kırmızısı da birçok farklı bitişle hayatımıza girdi.

Kaia Gerber – Sıcak Karamel

Güçlü kaşlar ve yoğun kirpiklerin yanında Kaia Gerber’in güzellik imzaları arasında karamel dudaklar da var. Sarı alt tonlu bu sıcak renk, klasik nude rujlardan sıkılanların ve güzelliğinde soğuk tonlardan kaçınanların yeni nesil nude tercihi.

Rosie Huntington-Whiteley – Vintage Pembe

Sakin ve gizemli bir nude pembe, dumanlı göz makyajından makyajsız makyaja her görünümü tamamlayabilen joker bir renk. Rosie Huntington-Whiteley’nin olmazsa olmazlarından olan bu ton gündüzden geceye güzelliğinize eşlik ediyor.

Rihanna – Derin Kahve

90’ların güzellikteki etkisi dur durak bilmiyor. Senenin son aylarında atağa kalkan kahve yelpazesi, Rihanna’nın yeni Fenty Beauty ürünüyle zirve yaptı. Bordonun yerini alan bu dominant tonun müdavimleri arasında Rihanna’nın yanında Jasmine Sanders ve Rosie Huntington-Whiteley de var.

Lily Aldridge – Optimist Şeftali

Bu senenin en sürpriz renklerinden biri şüphesiz ki şeftali oldu. Turuncu, mercan ve somon tonların hüküm sürdüğü bu optimist yelpazede Lily Aldridge’in enerjik ve aykırı turuncu dudakları bize 2019’un rengi olarak seçilen Living Coral’ı anımsatıyor.

Emily Ratajkowski – Nude Kontür

Emily Ratajkowski ve Kim Kardashian 90’ların kontürlü dudak görünümünü benimseyen ünlülerden sadece birkaçı. Bej ve kahve tonlarla degrade bir geçiş yakalanarak oluşturulan bu görünüm daha dolgun bir dudak illüzyonu için birebir.

Adriana Lima – Ateş Kırmızı

Bu senenin favori kırmızı halı görünümlerinden biri çarpıcı duruşuyla ateş kırmızısıydı. Simli formüllerden parlak bitişe birçok dokuyla karşımıza çıkan bu renk Adriana Lima’dan Gigi Hadid’e yeni nesil güzellik ikonlarının da gözdesi oldu.

Kim Kardashian – Cool Bej

Teninizle renge renk bej tonları taşımak kolay değil. Güçlü bir göz makyajı ve bronz bir ciltle altından kalkabileceğiniz bu görünümün usatası olan Kim Kardashian, 2018’de sergilediği birçok kırmızı halı görünümüyle bu zor tonu evcilleştirme dersi veriyor.